Fa En

قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک (رگال)

1398/12/05 | تعداد نظرات :0 |
گروه فضاسازان امین
|
مقالات

تولیدکنندگان و توزیع کنندگان پوشاک در هر سایز و هر طرحی می توانند با استفاده از قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک (رگال ) از فضاهای انبار خود بهترین استفاده را داشته و در ضمن به انبار و چیدمان کالاهای خود نظم بیشتری دهند. این نوع قفسه ها علاوه بر نصب رگال در ردیف های متفاوت این قابلیت را دارند تا رگال ها را از پیکره اصلی قفسه ها جدا کرده و با استفاده از ورق های فلزی و یا چوبی، قفسه ها را تقسیم بندی کرده و برای چیدمان کالاهایی به غیر از پوشاک مورد استفاده قرار بگیرند در ضمن قفسه های انبار برای نگهداری پوشاک در هر ارتفاعی قابل تنظیم شدن هستند.

قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک

رگال یا همان قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک، قفسه هایی هستند که به صورت ایستاده برای آویزان کردن هر نوع پوشاک، طراحی و ساخته می شوند. معمولا رگال ها مدلی از قفسه های پانل راک هستند که شکل و ظاهری شبیه به آنها دارند اما تا حدودی تغییر کرده اند و از قفسه های انبار به حساب می آیند و از سختی و همچنین استقامت خوبی برخوردار هستند. قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک برای رفع نیاز تولیدکنندگان پوشاک و توزیع کنندگان هر نوع البسه و همینطور صنف خرده فروشان و عمده فروشان پوشاک مورد استفاده قرار می گیرند؛ زیرا این نوع قفسه ها به شکل استانداردی می توانند حجم زیادی از پوشاک های متنوع را در حالتی منظم جاسازی و انبار کنند.

قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک

ساختار قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک (رگال)

قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک یا همان رگال پوشاک، به گونه ای طراحی شده اند که می توانند به راحتی در هر ارتفاعی تنظیم شوند و با کم کردن و یا زیاد کردن ارتفاع قفسه، بیشترین کاربری را از قفسه ها داشته باشید. این ویژگی در قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک که به وسیله بسته شدن شاخه های قفسه با پیچ و مهره به وجود آمده باعث می شود تا متقاضی، ارتفاع قفسه ها را متناسب با ارتفاع لباس در نظر گرفته و با تعویض سایز پوشاک به سرعت دکوراسیون انبار تغییر داده شود. خوب است بدانید ساختار قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک این امکان را به وجود آورده تا با قرار دادن یک کفی از جنس حلب و یا چوب شما می توانید به غیر از نصب رگال از قفسه ها جهت نگهداری کالاهای دیگری که مرتبط با پوشاک هستند مانند انواع پارچه ها، کارتن های حاوی نخ و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید.

ساخت قفسه لنبار جهت نگهداری  پوشاک

ویژگی قفسه های انبار پوشاک با رگال

قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک دارای ویژگی های فراوانی هستند که طراحی و تولید این محصولات با نیم طبقه مزنین راک و همچنین بدون مزنین اجرا می شود تا علاوه بر استفاده مناسب از فضای انبار شما بتوانید نیاز خود را جهت نگهداری حجم بالایی از پوشاک برطرف کنید. بارگذاری در این نوع قفسه ها به صورت دستی و یا با استفاده از لیفتراک انجام می شود، به کار رفتن بازوهای افقی و عمودی و مونتاژ شدن آنها توسط پیچ و مهره قابلیت استفاده از این قفسه ها را به شکل رگال و یا قفسه های تک و یا دوبل در تعداد بالایی از طبقات قابل اجرا هستند. قفسه های انبار برای نگهداری پوشاک همانند دیگر قفسه های انبار دارای ابعاد و اندازه های متنوعی می باشند و از نظر جنس و کیفیت می توانند در سطوح مختلفی قرار داشته باشند. جنس اصلی قفسه ها همگی از گالوانیزه بوده و بدون داشتن هیچ خارک و تیزی در برش بازوها  که ایجاد کشیدگی نخ در پوشاک ها شود عرضه می شوند.

ویژگی قفسه نگهداری پوشاک (رگال)

قفسه مخصوص نگهداری پوشاک

همیشه تولیدکنندگان و توزیع کنندگان البسه های کوچک و بزرگ با مشکل چروک شدن لباس ها و یا بی نظمی در انبارها روبرو هستند که کار انباردار را مشکل می کنند. بنابراین به کار گرفتن قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک می تواند برای پیشرفت کاری آنها و همچنین بالا بردن کیفیت ظاهری پوشاک گزینه مناسبی باشند. معمولا اینگونه قفسه ها نه تنها به کار تولید و توزیع پوشاک نظم خاصی را می بخشد بلکه می تواند دکوراسیون انبارها را آرایش داده و از کمترین فضا بیشترین استفاده صورت گیرد. با کمک رگال های محکم و مناسب این امکان به وجود می آید تا هر دسته از شاک ها به طور مجزا در حجم بالایی روی یک میله، آویزان شده و به راحتی قابل شمارش باشند.

انواع رگال های انباری

رگال ها وسیله هایی هستند که تنها برای ساماندهی و منظم کردن پوشاک به کار گرفته می شوند. اگر چه رگال ها در فروشگاه ها و مراکز عرضه کننده پوشاک به دو صورت دیواری و ایستاده استفاده می شود اما بهتر است بدانید در قفسه بندی انبارها جهت نگهداری پوشاک همیشه رگال ها به صورت ایستاده طراحی و ساخته می شوند تا بتوانند به جز نصب رگال ها قابلیت ایجاد طبقه بندی و کاربردهای دیگری به غیر انبار پوشاک را داشته باشند.

انواع رگال انبار پوشاک

چگونگی تهیه قفسه های انبار برای نگهداری لباس

امروزه با وجود طولانی بودن مسیرها و پر هزینه بودن رفت و آمدها و از طرفی با ازدیاد واسطه گر ها و وجود اجناس تقلبی در بازار تهیه قفسه های انبار برای نگهداری لباس و حمل آنها به محل انبار کار ساده ای نیست. زیرا پایه های اصلی قفسه ها به همراه بازوها، میله های رگال و دیگر تعلقات این نوع محصولات پیش ساخته بر روی هم  وزن بسیار سنگینی را ایجاد کرده و  به دلیل  شکل ظاهری حمل دشواری خواهند داشت. پس با وجود وب سایت های مختلف و گسترش اینترنت در هر مکان ممکنی شما می توانید از طریق وب سایت های  نمایندگان مجاز فروش قفسه انبار جهت نگهداری پوشاک طیف گسترده ای از قفسه ها را مشاهده کرده سپس سفارش خود را ثبت کنید. تا قفسه درخواست شده بدون حضور شما به محل حمل و در انبار نصب شود.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
انبارداری فلوچارت انبارداری فرآیند انبارداری انبار قفسه بندی انبار قفسه بندی انبار خانه انبارگردانی قفسه بندی قفسه بندی نیم طبقه بالکن قفسه بندی انباری ویژگی قفسه بندی نیم طبقه قفسه بندی پیچ و مهره خصوصیات قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک مزایای قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک قفسه بندی پیچ و مهره ای قفسه بندی پیچ مهره ای سنگین قفسه بندی پیچ و مهره ای نیمه سنگین قفسه بندی وسط فروشگاهی اهمیت استفاده از قفسه بندی وسط فروشگاهی قیمت قفسه وسط فروشگاه سفارش قفسه وسط فروشگاه قفسه بندی فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا دلایل اهمیت قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا مزایای قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا نحوه نصب قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا انواع قفسه بندی خود ایستا قفسه بندی ویترین قفسه بندی پیشخوان قفسه بندی پیشخوان و ویترین مزایای قفسه بندی ویترین مزایای قفسه بندی پیشخوان قفسه بندی یک طرفه قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی قابلیت قفسه بندی یک طرفه استاندارد قفسه بندی یک طرفه مزایای قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه مزایای قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه قیمت قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه قفسه لنبار سازماندهی قفسه بندی انبار مزایای قفسه بندی انبار انبار و انبارداری چیدمان وسایل در قفسه انبار روش های چیدمان وسایل در قفسه انبار بهترین روش چیدمان وسایل در قفسه انبار کاربرد قفسه پالت راک اجزای تشکیل دهنده قفسه پالت راک استفاده از قفسه پالت راک خرید قفسه پالت راک قیمت قفسه پالت راک انبار چیست انباردار کیست وضایف انباردار در بربر قفسه های انبار وظایف انباردار مسئولیت های انباردار عوامل ایجاد خسارت به قفسه های انبار عواقب ایجاد خسارت به قفسه های انبار قفسه بندی در انبار منازل بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل قفسه بندی چیست سیستم قفسه بندی در انبار منازل آموزش روش انبارداری انواع انبارداری انبارداری مدرن و قدیمی مقایسه انبارداری قدیمی با مدرن فرآیند کلی در انبارداری تفاوت انبارداری قدیمی و مدرن قفسه انبار قفسه بندی سوپرمارکتی سیستم قفسه بندی انبار قفسه قفسه بندی راک انواع قفسه بندی انبار خرید انواع قفسه بندی ویروس کرونا covid19 Corona Virus کووید 19 قفسه بندی محیط اداری بهداشت در انبار قفسه بندی پایه دار قفسه بندی پانل راک پالت راک قفسه بندی کتابخانه قفسه بندی صنعتی قفسه بندی پالت راک
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.