Fa En

وسایل قفسه های بالا را چگونه و با چه وسایلی پایین می آورند

1398/06/07 | تعداد نظرات :0 |
فضاسازان امین
|
مقالات

وسایل مورد نیاز و چیدمان تجاری برای پایین آوردن وسایل از قفسه ها

یکی از مهمترین مواردی که در اصول طراحی دکوراسیون در مراکز تجاری و فروشگاهی باید توجه ویژه ای به آن شود و یکی از مهمترین بخش های چیدمان تجاری به شمار می رود، چیدمان قفسه ها می باشد. در واقع کسانی که می خواهند یک فروشگاه یا انبار داشته باشند که قفسه های بلندی دارد، باید اصول خاصی را در چیدمان و وسایل مورد استفاده آن مورد توجه قرار دهند که در ادامه این مقاله به بررسی وسایلی که برای کنترل چیدمان و پایین آوردن وسایل از قفسه های بالا مورد استفاده است بیشتر می پردازیم.

در دسته بندی این نوع از وسایل دو دسته اهرم های دستی (چنگک فروشگاهی) و دسته وسایل بالابر مورد استفاده قرار می گیرند که در ادامه به معرفی هر بخش و کارایی آن بیشتر می پردازیم. شما می توانید از این وسایل برای کنترل قفسه ها، چیدمان دقیق تر و در عین حال دسترسی به قفسه های بالاتر استفاده نمایید.

قفسه بندی انبار قفسه بندی انبار

نقش اهرم در چیدمان تجاری

همانطور که گفته شد اهرم یکی از ملزومات مورد نیاز برای دسترسی به قفسه های طبقات بالا می باشد که می توانید از این وسیله برای پایین آوردن وسایل استفاده کنید. اهرم ها در انواع مختلفی تولید می شوند که از جمله مهمترین آنها می توان به دسته های چنگک دار اشاره نمود. این دسته ها بیشتر برای پایین آوردن وسایلی از جمله وسایل بسته بندی سبک، کارتن ها و پلاستیک ها مورد استفاده هستند و بیشتر در سوپرمارکت ها، انبارها و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده می باشند. در صورتی که می خواهید برای پایین آوردن وسایل در یک فروشگاه از اهرمی استفاده کنید، باید دقت داشته باشید که این اهرم نباید برای وسایل شکستنی مورد استفاده قرار گیرد.

در مورد این وسایل در ادامه بیشتر به شما توضیح خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید برای پایین آوردن وسایل شکستنی و حساس از طبقات بالا اقدام کنید و اصولا چه وسایلی برای پایین آوردن وسایل حساس مورد استفاده می باشند. بسته به چیدمان قفسه های سوپرمارکت، قفسه بندی مغازه و فروشگاه می توانید از روش هایی که در این بخش به آن اشاره شد و یا در ادامه به شما معرفی خواهد شد استفاده نمایید.

استفاده از بالابرهای متحرک در چیدمان تجاری

از دیگر وسایلی که برای پایین آوردن وسایل حساس و شکستنی بیشتر مورد استفاده می باشد، می توان به بالابرها اشاره نمود. این وسایل در انواع مختلفی تولید شده و مورد استفاده هستند. برای مثال شما می توانید از بالابرهای معمولی برای این کار استفاده کنید و یا در صورت لزوم نردبان های متحرک ریلی روبروی قفسه ها نصب کنید تا بتوانید از آن برای پایین آوردن وسایل استفاده نمایید. به هر صورت شما می توانید بالابرها را به عنوان یک وسیله مورد نیاز در پایین آوردن وسایل شکستنی و حساس مورد استفاده قرار دهید. همچنین در بسیاری از انبارهای مربوط به خرده فروشی ها و عمده فروشی هایی که وسایل سبک و کوچک دارند، گاها طبقات آنقدر زیاد هستند که نمی توان از اهرم ها برای پایین آوردن وسایل استفاده کرد که در این صورت شما می توانید از بالابرها استفاده نمایید. نقش بالابرها و اهرم برای پایین آوردن وسایل قفسه ها امروزه بسیار گسترش پیدا کرده است و شما می توانید از این وسایل برای آسان تر کردن راه و روش برای پایین آوردن وسایل سوپرمارکت یا فروشگاه استفاده نمایید. لازم به ذکر است که استفاده از بالابرها در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها توصیه نمی شود.

 چنگک فروشگاهی اجزای تشکیل دهنده چنگک

چرا باید از تجهیزات مخصوص استفاده کرد؟

اگر برای ما مهم باشد که وسایل از طبقات بالا به آسانی در دسترس باشند و در حین حمل و نقل آسیبی به آنها وارد نشود، باید از تجهیزات مخصوصی که در این زمینه در بازار عرضه می شود استفاده نماییم. تجهیزات مخصوص می تواند به ما کمک کند تا در کمترین زمان بتوانیم به چیدمان تجاری دسترسی داشته باشیم و وسایل را از طبقات بالای قفسه ها به راحتی پایین بیاوریم.

کلام آخر

امروزه چیدمان تجاری و پایین آوردن وسایل از طبقات بالا به خصوص در فروشگاه ها و مراکز انبارداری بسیار نکته حائز اهمیتی می باشد و شما می توانید از چیدمان تجاری مناسبی که برای این کار مورد استفاده است بهره بگیرید. در این مقاله دو دسته از وسایلی که برای پایین آوردن وسایل از طبقات بالا مورد استفاده است را به شما توضیح دادیم و شما می توانید از این روش ها در چیدمان تجاری قفسه فروشگاهی و همچنین نحوه چیدمان سوپرمارکت کوچک و بزرگ استفاده نمایید. مدیریت انبار و همچنین حراست از وسایل و تضمین سالم بودن آن ها با استفاده از این وسایل مخصوص بیشتر رعایت می شود.بعضی از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها از قفسه دست دوم یا قفسه مغازه دست دوم استفاده می کنند ولی باید بدایند قفسه های دست و دوم کیفیت مناسب را ندارند و هر قفسه مخصوص یک محیط طراحی شده است.

نحوه قفسه بندی انبار نحوه قفسه بندی انبار

شما برای خرید قفسه فلزی می توانید با تیم فضاسازان امین تماس حاصل فرمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از دیگر محصولات ما بازدید نمایید:

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
انبارداری
فلوچارت انبارداری
فرآیند انبارداری
انبار
قفسه بندی انبار
قفسه بندی انبار خانه
انبارگردانی
قفسه بندی
قفسه بندی نیم طبقه بالکن
قفسه بندی انباری
قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک
قفسه بندی پیچ و مهره ای
قفسه بندی پیچ مهره ای سنگین
قفسه بندی وسط فروشگاهی
اهمیت استفاده از قفسه بندی وسط فروشگاهی
قیمت قفسه وسط فروشگاه
سفارش قفسه وسط فروشگاه
قفسه بندی فروشگاهی
قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
دلایل اهمیت قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
مزایای قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
نحوه نصب قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
انواع قفسه بندی خود ایستا
قفسه بندی ویترین
قفسه بندی پیشخوان
قفسه بندی پیشخوان و ویترین
مزایای قفسه بندی ویترین
مزایای قفسه بندی پیشخوان
قفسه بندی یک طرفه
قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی
قابلیت قفسه بندی یک طرفه
استاندارد قفسه بندی یک طرفه
مزایای قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی
قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه
مزایای قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه
قیمت قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه
قفسه لنبار
سازماندهی قفسه بندی انبار
مزایای قفسه بندی انبار
انبار و انبارداری
چیدمان وسایل در قفسه انبار
روش های چیدمان وسایل در قفسه انبار
بهترین روش چیدمان وسایل در قفسه انبار
کاربرد قفسه پالت راک
استفاده از قفسه پالت راک
خرید قفسه پالت راک
قیمت قفسه پالت راک
انبار چیست
انباردار کیست
وضایف انباردار در بربر قفسه های انبار
وظایف انباردار
مسئولیت های انباردار
عوامل ایجاد خسارت به قفسه های انبار
عواقب ایجاد خسارت به قفسه های انبار
قفسه بندی در انبار منازل
بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل
قفسه بندی چیست
سیستم قفسه بندی در انبار منازل
آموزش روش انبارداری
انواع انبارداری
انبارداری مدرن و قدیمی
مقایسه انبارداری قدیمی با مدرن
فرآیند کلی در انبارداری
تفاوت انبارداری قدیمی و مدرن
قفسه انبار
قفسه بندی سوپرمارکتی
سیستم قفسه بندی انبار
قفسه بندی راک
انواع قفسه بندی انبار
خرید انواع قفسه بندی
ویروس کرونا
covid19
Corona Virus
کووید 19
قفسه بندی محیط اداری
بهداشت در انبار
قفسه بندی پایه دار
قفسه بندی پانل راک
قفسه بندی کتابخانه
قفسه بندی صنعتی
قفسه بندی پالت راک
باکس پلاستیکی
چنگک فروشگاهی
انبار فروشگاهی
مشخصات فنی نیم طبقه پیش ساخته (مزنین)
نیم طبقه پیش ساخته
مزنین
پالت بشکه
قفسه فلزی
جک پالت
پالت
نیم طبقه راک
قفسه بندی کانتی لور( بازویی )
قفسه بندی خود تغذیه با کاست خشابی
پالت ، باکس پالت ، پالت بشکه
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.