Fa En

وسایل قفسه های بالا را چگونه و با چه وسایلی پایین می آورند

1398/06/07 | تعداد نظرات :0 |
فضاسازان امین
|
مقالات

وسایل مورد نیاز و چیدمان تجاری برای پایین آوردن وسایل از قفسه ها

یکی از مهمترین مواردی که در اصول طراحی دکوراسیون در مراکز تجاری و فروشگاهی باید توجه ویژه ای به آن شود و یکی از مهمترین بخش های چیدمان تجاری به شمار می رود، چیدمان قفسه ها می باشد. در واقع کسانی که می خواهند یک فروشگاه یا انبار داشته باشند که قفسه های بلندی دارد، باید اصول خاصی را در چیدمان و وسایل مورد استفاده آن مورد توجه قرار دهند که در ادامه این مقاله به بررسی وسایلی که برای کنترل چیدمان و پایین آوردن وسایل از قفسه های بالا مورد استفاده است بیشتر می پردازیم. در دسته بندی این نوع از وسایل دو دسته اهرم های دستی و دسته وسایل بالابر مورد استفاده قرار می گیرند که در ادامه به معرفی هر بخش و کارایی آن بیشتر می پردازیم. شما می توانید از این وسایل برای کنترل قفسه ها، چیدمان دقیق تر و در عین حال دسترسی به قفسه های بالاتر استفاده نمایید.

نمای قفسه محصولات در یک انبار

نقش اهرم در چیدمان تجاری

همانطور که گفته شد اهرم یکی از ملزومات مورد نیاز برای دسترسی به قفسه های طبقات بالا می باشد که می توانید از این وسیله برای پایین آوردن وسایل استفاده کنید. اهرم ها در انواع مختلفی تولید می شوند که از جمله مهمترین آنها می توان به دسته های چنگک دار اشاره نمود. این دسته ها بیشتر برای پایین آوردن وسایلی از جمله وسایل بسته بندی سبک، کارتن ها و پلاستیک ها مورد استفاده هستند و بیشتر در سوپرمارکت ها، انبارها و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده می باشند. در صورتی که می خواهید برای پایین آوردن وسایل در یک فروشگاه از اهرمی استفاده کنید، باید دقت داشته باشید که این اهرم نباید برای وسایل شکستنی مورد استفاده قرار گیرد. در مورد این وسایل در ادامه بیشتر به شما توضیح خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید برای پایین آوردن وسایل شکستنی و حساس از طبقات بالا اقدام کنید و اصولا چه وسایلی برای پایین آوردن وسایل حساس مورد استفاده می باشند. بسته به دکوراسیون فروشگاه می توانید از روش هایی که در این بخش به آن اشاره شد و یا در ادامه به شما معرفی خواهد شد استفاده نمایید.

گذاشتن محصولات در قفسه ها در انبار

استفاده از بالابرهای متحرک در چیدمان تجاری

از دیگر وسایلی که برای پایین آوردن وسایل حساس و شکستنی بیشتر مورد استفاده می باشد، می توان به بالابرها اشاره نمود. این وسایل در انواع مختلفی تولید شده و مورد استفاده هستند. برای مثال شما می توانید از بالابرهای معمولی برای این کار استفاده کنید و یا در صورت لزوم نردبان های متحرک ریلی روبروی قفسه ها نصب کنید تا بتوانید از آن برای پایین آوردن وسایل استفاده نمایید. به هر صورت شما می توانید بالابرها را به عنوان یک وسیله مورد نیاز در پایین آوردن وسایل شکستنی و حساس مورد استفاده قرار دهید. همچنین در بسیاری از انبارهای مربوط به خرده فروشی ها و عمده فروشی هایی که وسایل سبک و کوچک دارند، گاها طبقات آنقدر زیاد هستند که نمی توان از اهرم ها برای پایین آوردن وسایل استفاده کرد که در این صورت شما می توانید از بالابرها استفاده نمایید. نقش بالابرها در پایین آوردن وسایل امروزه بسیار گسترش پیدا کرده است و شما می توانید از این وسایل برای آسان تر کردن راه برای پایین آوردن وسایل استفاده نمایید. لازم به ذکر است که استفاده از بالابرها در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها توصیه نمی شود.

نما از قفسه و محصولات یک انبار بزرگ

چرا باید از تجهیزات مخصوص استفاده کرد؟

اگر برای ما مهم باشد که وسایل از طبقات بالا به آسانی در دسترس باشند و در حین حمل و نقل آسیبی به آنها وارد نشود، باید از تجهیزات مخصوصی که در این زمینه در بازار عرضه می شود استفاده نماییم. تجهیزات مخصوص می تواند به ما کمک کند تا در کمترین زمان بتوانیم به چیدمان تجاری دسترسی داشته باشیم و وسایل را از طبقات بالای قفسه ها به راحتی پایین بیاوریم.

نما از قفسه محصولا یک انبار کارخونه

کلام آخر

امروزه چیدمان تجاری و پایین آوردن وسایل از طبقات بالا به خصوص در فروشگاه ها و مراکز انبارداری بسیار نکته حائز اهمیتی می باشد و شما می توانید از چیدمان تجاری مناسبی که برای این کار مورد استفاده است بهره بگیرید. در این مقاله دو دسته از وسایلی که برای پایین آوردن وسایل از طبقات بالا مورد استفاده است را به شما توضیح دادیم و شما می توانید از این روش ها در چیدمان تجاری قفسه فروشگاهی و همچنین چیدمان فروشگاه استفاده نمایید. مدیریت انبار و همچنین حراست از وسایل و تضمین سالم بودن آنها با استفاده از این وسایل مخصوص بیشتر رعایت می شود.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
انبارداری فلوچارت انبارداری فرآیند انبارداری انبار قفسه بندی انبار قفسه بندی انبار خانه انبارگردانی قفسه بندی قفسه بندی نیم طبقه بالکن قفسه بندی انباری ویژگی قفسه بندی نیم طبقه قفسه بندی پیچ و مهره خصوصیات قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک مزایای قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک قفسه بندی پیچ و مهره ای قفسه بندی پیچ مهره ای سنگین قفسه بندی پیچ و مهره ای نیمه سنگین قفسه بندی وسط فروشگاهی اهمیت استفاده از قفسه بندی وسط فروشگاهی قیمت قفسه وسط فروشگاه سفارش قفسه وسط فروشگاه قفسه بندی فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا دلایل اهمیت قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا مزایای قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا نحوه نصب قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا انواع قفسه بندی خود ایستا قفسه بندی ویترین قفسه بندی پیشخوان قفسه بندی پیشخوان و ویترین مزایای قفسه بندی ویترین مزایای قفسه بندی پیشخوان قفسه بندی یک طرفه قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی قابلیت قفسه بندی یک طرفه استاندارد قفسه بندی یک طرفه مزایای قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه مزایای قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه قیمت قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه قفسه لنبار سازماندهی قفسه بندی انبار مزایای قفسه بندی انبار انبار و انبارداری چیدمان وسایل در قفسه انبار روش های چیدمان وسایل در قفسه انبار بهترین روش چیدمان وسایل در قفسه انبار کاربرد قفسه پالت راک اجزای تشکیل دهنده قفسه پالت راک استفاده از قفسه پالت راک خرید قفسه پالت راک قیمت قفسه پالت راک انبار چیست انباردار کیست وضایف انباردار در بربر قفسه های انبار وظایف انباردار مسئولیت های انباردار عوامل ایجاد خسارت به قفسه های انبار عواقب ایجاد خسارت به قفسه های انبار قفسه بندی در انبار منازل بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل قفسه بندی چیست سیستم قفسه بندی در انبار منازل آموزش روش انبارداری انواع انبارداری انبارداری مدرن و قدیمی مقایسه انبارداری قدیمی با مدرن فرآیند کلی در انبارداری تفاوت انبارداری قدیمی و مدرن قفسه انبار قفسه بندی سوپرمارکتی سیستم قفسه بندی انبار قفسه قفسه بندی راک انواع قفسه بندی انبار خرید انواع قفسه بندی ویروس کرونا covid19 Corona Virus کووید 19 قفسه بندی محیط اداری بهداشت در انبار قفسه بندی پایه دار قفسه بندی پانل راک پالت راک قفسه بندی کتابخانه قفسه بندی صنعتی قفسه بندی پالت راک
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.