Fa En

معرفی بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار

05 بهمن ، 1400
تیم فضاسازان امین

بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار شامل وسایلی می شوند که می توانند از اشیا و افرادی که در کارخانه فعالیت می کنند، محافظت کنند. هر کدام از آن ها نقش مهمی را در بالا بردن امنیت ایفا می کنند، البته به شرط آنکه بتوانید به درستی از آن ها استفاده کنید. با گذشت زمان دستگاه های جدیدی ارائه شده اند که هم کارایی خیلی بیشتری دارند و هم اینکه با قیمت مناسب تری به شما عرضه می شوند. ابزار های مرغوب باید از مراکز اصلی تهیه شوند تا گارانتی هم داشته باشند.

بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار

 • نصب دوربین مداربسته و چشمی های متحرک: در نسل جدید ما می توانیم شاهد وجود دوربین های مداربسته و امنیتی زیادی باشیم که در بخش ورودی ساختمان های تجاری و مسکونی و یا کارخانه جات نصب می شوند. این دوربین ها می توانند تمامی اتفاقاتی که در محیط رخ می دهد را ضبط کنند. بهتر است که تمامی فضا را به خوبی پوشش دهد و برای اینکار لازم است که تعداد کافی از دوربین ها را در اختیار داشته باشید، اگر نتوانید پوشش دهی خوبی را ایجاد کنید، باعث ایجاد نقاط کوری در مسیر خواهید شد که باعث می شود سرقت راحت تر انجام شود. در نوع چشمی متحرک، سیستم این قابلیت را دارد که نسبت به موارد مشکوک واکنش نشان دهد و حتی آژیر را هم به صدا در بیاورد.
 • استخدام نگهبان یا نگهبان ها بر اساس متراژ مکان مورد نظر: این شیوه از محافظت سنتی است اما همچنان اهمیت بسیار زیادی دارد. نیروی انسانی در کنار وسایل هوشمند می توانند نقش 100 درصدی در جلوگیری از دزدی داشته باشند. مسلما در این حالت اطلاع رسانی بهتر و سریع تر انجام می شود و دیگر هیچ گونه خطری اجناس شما را تهدید نخواهد کرد. تشخیص برخی از رفتار ها توسط شبکه های هوشمند امکان پذیر نمی باشد.
 • دزدگیر: تنوع زیادی را می توانیم در این دزدگیر ها مشاهده کنیم، در اغلب آن ها چراغ قرمز و زرد همراه با صدا تولید می شوند و شما را از وضعیت ایجاد شده آگاه می سازند. شما می توانید نوع آژیر را خودتان مشخص کنید. برخی از آن ها حساسیت بسیار بالایی دارند و با دیدن کوچکترین مورد مشکوکی به صدا در می آیند، مسلما قیمت آن ها نیز بیشتر خواهد بود.
 • حصار و گارد کشی از زمان های خیلی دور متداول بوده است و نتیجه دهی فوق العاده مثبتی را هم از خود نشان داده است. حصار می تواند ارتفاع و شکل متفاوتی داشته باشد و در میان آن ها هر چه ارتفاع بیشتر باشد، تیغ های بیشتری داشته باشند و طرح سه بعدی نیز در خود اجرا کرده باشد، مطمئنا امنیت را بالا تر برده و قابل اعتماد خواهد بود. برای هر خانه شکل مشخصی از این فنس ها می بایستی استفاده شوند، پس سر خود کارها را پیش نبرید.
 • قفل های ویژه از بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار می باشند که ما می توانیم در نظر بگیریم. قفل های قدیمی معمولا با ترفند های آسانی می توانند باز شوند و خیلی نمی توان آن ها را مطمئن دانست. در مقابل قفل های مخصوصی که با مردمک چشم باز می شوند، نیازمند کارت و یا کد مخصوص می باشند، به اثر انگشت شما نیاز دارند و ... از بهترین ها بوده و باز کردن آن ها تنها توسط گروهی خاصی امکان پذیر می باشد.
 • دستگاه حضور غیاب کارکنان به شما کمک می کند تا متوجه شوید چه کارمندی در چه ساعتی آمده است. وقتی که شما به جزئیات هم اهمیت می دهید، دیگر هیچ فردی نمی تواند از موقعیتی که دارد سوء استفاده کند.
 • سگ های نگهبان: در برخی انبارها ما می توانیم شاهد قسمتی باشیم که فضای بازی دارد، این قسمت را می توانید به نگهداری از سگ ها اختصاص دهید. سنسور های ویژه ای که قابلیت تشخیص خطر را دارند از دیگر بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار می باشد که بر روی گردن سگ ها وصل می شوند.
 • حسگر های فروسرخ که به دمای بدن انسان حساس هستند و می توانند در شب، هنگام برق گرفتگی و ... نیز فعالیت داشته باشند.
 • امکانات لازم برای زمان برق گرفتگی را به همراه داشته باشید، زیرا ممکن است با قطع کردن برق بخواهند دید شما را کمتر کنند.

بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار

بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار

نقش حفاظ در بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار

 • حفاظ ها به سبب داشتن ساختار تیز و برنده، مانعی بزرگ برای عبور غیر مجاز می باشند.
 • ارتفاع اغلب آن ها بین 1 تا 1.5 می باشد و جنس فولاد دارند.
 • تراکمی که در حفاظ ها دیده می شوند مشخص می کنند که راه فرار وجود داشته باشد یا نه؟

حفاظ برای بالا بردن امنیت انبار

حفاظ برای بالا بردن امنیت انبار

انواع حفاظ امنیتی

 • حفاظ لیلیوم: می توانید با ارتفاع دلخواه خود آن ها را سفارش دهید. شکل ظاهری آن ها برگرفته از گل لیلیوم می باشد.
 • حفاظ شاخ گوزنی: خمیدگی آن ها بر اساس شکل ظاهری شاخ گوزن می باشد و نوک آن ها بسیار تیز است.
 • حفاظ بوته ای: از دیگر بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار می باشد، زیرا تراکم آن بالا بوده و خار زیادی در بخش های مختلف خود دارد.

پربازدیدترین مطالب تیم فضاسازان امین

حفاظ امنیتی انبار

حفاظ امنیتی انبار

معرفی انواع سیستم هایی که از قفسه ها انبار در برابر آتش محافظت می کنند:

 • سیستم دستی محافظا از قفسه بندی
 • سیستم اعلام خطر به صورت خودکار و دزدگیر حساس به آتش
 • سیستم کنترل خودکار آتش سوزی
 • سیستم کنترل دما و دود

سیستم خروج دود در آتش سوزی

در این سیستم که به عنوان بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار در زمان های آتش سوزی به شما می رود، شما می توانید شاهد سریع خاموش شدن آتش در شرایط حیاتی باشید که خود بسیار مهم است.

سیستم اعلام حریق در انبار

سیستم اعلام حریق در انبار

تشخیص ابزار امنیتی باکیفیت

بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار توسط گروه هایی ارائه می شوند که خود مواد اولیه مرغوبی برای ساخت آن ها دارند. این افراد می دانند که بهترین ابزار بالا بردن امنیت انبار شامل چه مواردی می باشند و در بهتر شدن کیفیت آن ها می کوشند.

تشخیص ابزار امنیتی باکیفیت

تشخیص ابزار امنیتی باکیفیت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC