Fa En

عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای

15 دی ، 1400
تیم فضاسازان امین

عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای در هر بازه زمانی بر اساس قیمت مواد اولیه، ممکن است که دچار تغییراتی جزئی شود، در این زمان متاسفانه برخی افراد به عنوان دلال هستند که هزینه ها را نجومی بالا می برند و یا اینکه تعداد زیادی از پایه فلزی ها را تهیه می کنند و انبار می کنند، با خرید نکردن از این افراد مسلما ثبات قیمت را در بازار به وجود خواهید آورد. در اینجا می خواهیم به تعدادی از عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای اشاره ای مختصر داشته باشیم، پس با ما باشید.

عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای

 • جنس فلز به کار رفته در آن نقش بسیار مهمی دارد، زیرا قدرت پایه بر اساس اینکه چه ماده ای در ساختار آن به کار رفته است مشخص می شود، هر چه ترکیبات سازنده استفاده شده از کیفیت بهتری برخوردار باشند، احتمال خراب شدن آنها کمتر شده و ما می توانیم برای بازه زمانی طولانی تری استفاده کنیم.

 • عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی و پیچ و مهره ای، بیشتر بر اساس جنسی که پایه ها دارند مورد توجه قرار می گیرند. فولاد و آلیاژ ویژه به کار رفته در آنها باعث می شود تا بتوانند وزن حدود 500 کیلوگرمی را هم تحمل کنند. تحمل بالای آن باعث شده تا بتوان هم اشیاء سبک و هم اشیاء سنگین را در آن ها قرار داد.

 • ابعاد این پایه فلزی ها معمولا متنوع می باشند تا شما بتوانید بر اساس نیاز خود آنها را تنظیم کنید و به کار بگیرید.

 • برخی از این پایه ها در کشور ایران ساخته می شوند و برخی دیگر ساخته کشور های دیگر می باشد، مسلما محصولی که وارد کشور می شود، از قیمت بیشتری برخوردار می باشد، زیرا هزینه های حاشیه ای مانند مالیات، هزینه ترخیص کالا و ... به آنها اضافه می شوند.

 • رنگ بندی در این محصول می تواند متنوع باشد و شما نیر بر اساس دکوراسیونی که در نظر گرفته اید می توانید آنها را انتخاب کنید، با این وجود به هیچ وجه تفاوت رنگ نباید در قیمت ها تاثیرگذار باشند.

 • در قفسه ها معمولا چندین حفره و سوراخ وجود دارد تا بتوانید از هر قسمتی که نیاز داشتید استفاده کنید، هر چه امکانات جانبی آنها بیشتر باشد شما نیز می بایستی هزینه بیشتری را بابت آنها پرداخت کنید.

 • عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای در زمان قدیم با الان بسیار متفاوت می باشند. در قدیم اغلب از آهن استفاده می کردند و با توجه به ساخت راحت و فراوان آن، قیمت ها نیز کمتر بود، البته خیلی زود هم زنگ می زدند، اما امروزه از مواد زنگ نزن در بخش بیرونی فلزات استفاده می کنند که خود سبب می شود کمی قیمت ها بالا بروند.

 • هر چه طول پایه قفسه ای که سفارش می دهید بیشتر باشد، قیمت نیز بالاتر خواهد بود.

 • اگر به جای خرید محصولات آماده از محصولات سفارشی استفاده کنید، قیمت کمی بالاتر می رود، زیرا سازنده وقت بیشتری را برای تولید محصول مورد نظر شما اختصاص می دهد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای

عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای

چگونه می توانیم نوع باکیفیت پایه قفسه فلزی را شناسایی کنیم؟

 • اگر سابقه خرید دارید، مسلما می توانید متوجه شوید که محصول تولید شده دقیقا در چه موقعیتی قرار دارد و آیا ارزش خرید دارد یا نه؟ حتما حواستان به نوع استفاده ای که در نظر دارید باشد، مسلما پایه فلزی که برای قفسه لباس می باشد با پایه فلزی که برای نگهداری دستگاه ها می باشد فرق دارد.

 • به تراکم کار نگاه کنید، هر چه تراکم بالاتر می رود می توانیم از آن بیشتر استفاده کنیم.

 • حفره های ایجاد شده در پایه قفسه باید استاندارد باشد تا بتوانیم پیچ و مهره ها را در آنها قرار دهیم و حالت ایستایی در آن ها حفظ شود.

 • فلزات نباید کج شوند، اگر کج شدن در پایه ها رخ بدهد، نشان می دهد که احتمال سقوط وسایل وجود دارد و می تواند خطرات جانبی ایجاد کند.

 • عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره تنها زمانی قابل بررسی هستند که مطالعه قبلی داشته باشیم. از افرادی که قبلا خرید کرده اند هم می توانید کمک بگیرید.

 • اگر تولید کننده مجوز رسمی ساخت و تولید محصولات را داشته باشد مسلما در نهایت محصول باکیفیتی را هم ارائه خواهد داد و مشکلی برای ما ایجاد نمی شود.

کیفیت پایه قفسه فلزی

کیفیت پایه قفسه فلزی

صادرات به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای

مسلما همه ی شما عزیزان می دانید که صادرات به طور شگفت انگیزی در قیمت تاثیر می گذارد، پس می توانیم آن را به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای در نظر بگیریم. صادرات زمانی رخ می دهد که محصول بسیار مرغوب باشد و در میان هم رده های خود از جایگاه بهتری برخوردار باشد. محصولات داخلی به سه دسته تقسیم می شوند:

 1. پر فروش در کشور

 2. پر فروش در کشور خودمان و کشور های خارجی

 3. کم فروش

مسلما وقتی در کشور های دیگر هم به فروش خوبی می رسد، سازنده آنها به درآمد خوبی می رسند.

صادرات پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای

صادرات پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای

فروش داخلی پایه قفسه فلزی

فروش داخلی هر محصولی می تواند با واکنش های مختلفی رو به رو شود. از عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای، همین فروش خوب داخلی می باشد. وقتی یک محصول مدتی در کشور به خوبی فروش می رود، معمولا قیمت آنها کمی بالا می رود.

پربازدیدترین مطالب ما را از دست ندهید!

فروش پایه قفسه فلزی

فروش پایه قفسه فلزی

مزایای پایه قفسه فلزی

از عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای، می توانیم به وجود مزایای بالا در آن اشاره کنیم:

 • سبک هستند.

 • می تواند اشیاء با حجم ها و وزن های مختلفی را در خود جای دهند.

 • در دسترس هستند و می توانیم به راحتی آنها را تهیه کنیم.

 • دوام خوبی دارند و می توانند سازگاری بالایی را هم از خود نشان دهند.

مزایای پایه قفسه فلزی

مزایای پایه قفسه فلزی

تفاوت قیمت پایه قفسه فلزی نو و کارکرده

از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت پایه قفسه فلزی پیچ و مهره ای، نو و یا کار کرده بودن آن می باشد. مسلما محصول دست دوم قیمت کمتری دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC