Fa En

آشنایی با ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت

09 آبان ، 1400
تیم فضاسازان امین

مهمترین عاملی که باعث می شود یک سوپرمارکت به موفقیت برسد، قفسه بندی آن می باشد. سوپرمارکت هایی که توانسته اند موفق شوند به قفسه بندی توجه زیادی داشته اند. از جمله ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت که همواره باید به آن توجه شود تناسب با محصولاتی می باشد که به فروش می رسد. بهترین قفسه سوپرمارکت سبب می شود مشتری وسایل خود را به راحتی پیدا کند. هر چه اجناس در یک سوپرمارکت بهتر دیده شوند و راحت تر پیدا شوند فروش بیشتر خواهد شد. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی درباره ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت خواهیم پرداخت تا آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهید. 

 ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت 

جنسی که قفسه سوپرمارکت دارد با محصولی که در آن قرار داده می شود باید هماهنگ و متناسب باشد. وزن محصول نیز در انتخاب بهترین قفسه سوپرمارکت تاثیرگذار می باشد. رنگ قفسه باید مناسب باشد و با توجه به کسب و کاری که دارید و محصولی که ارائه می دهید طرح و ابعاد آن را انتخاب نمایید. شکل و طرح آن باید به گونه ای باشد که احتمال دزدیده شدن اجناس در آن کاهش پیدا کند.

برای دستیابی به ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت باید به نوعی آن را طراحی کرد که جای کمی را دربربگیرد و مشتری بتواند به راحتی در آن رفت و آمد کند. همچنین با توجه به فضایی که در سوپرمارکت وجود دارد اندازه قفسه ها را باید تنظیم کرد. در صورت نیاز به راهنمایی در زمینه ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت نمایید.

بهترین قفسه سوپرمارکت

بهترین قفسه سوپرمارکت

اهمیت توجه به ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت

بسیاری از سوپرمارکت ها در روزهایی که تخفیف می گذارند و یا حتی در روزهای عادی مشتریان زیادی دارند که هر یک ممکن است در دست خود سبد خرید نیز داشته باشند و بدین ترتیب  سوپرمارکت بسیار شلوغ می شود. بهترین قفسه سوپرمارکت باید به نحوی طراحی شود که فضای کمی را اشغال کند و مشتری بتواند در بین مسیرها به راحتی رفت و آمد کند و اجناس مورد نظرش را سریعتر پیدا کند.  طراحی نامناسب تنها باعث سردرگمی و گرفتن فضای بیشتری از سوپرمارکت خواهد شد. توجه به ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت موجب درآمد بالاتر و رضایت مشتریان خواهد شد.

قفسه بندی سوپر مارکت

قفسه بندی سوپر مارکت

اندازه مناسب قفسه های سوپرمارکت

اینکه قفسه چه اندازه ای داشته باشد با توجه به فضایی که در اختیار داریم تعیین می شود. اگر این قفسه ها خیلی کوچک طراحی شوند به تعداد کافی نمی توان در آنها انواع وسیله گذاشت و هزینه ای که صرف طراحی آن شده است هدر می رود. به طور کلی ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت باید به نوعی باشد که بتواند کالاهای موجود در یک سوپرمارکت را به نمایش بگذارد. اگر فضای سوپرمارکت کم می باشد از قفسه هایی که دیواری هستند نیز می توان استفاده کرد که هم انعطاف بیشتری دارند و هم کوچک و سبک می باشند.

اندازه قفسه سوپر مارکتی

اندازه قفسه سوپر مارکتی

تناسب جنس و وزن قفسه با محصولات

در انتخاب ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت محصولی که قرار است در آن به نمایش دربیاید را باید در نظر گرفت تا جنس مناسبی برای قفسه بتوان انتخاب کرد. اگر قرار است وسایلی که تیز و برنده هستند در این قفسه ها به نمایش دربیاید باید قفسه غیر چوبی و مستحکمی انتخاب کرد. قفسه ای که مواد خوراکی را به نمایش می گذارد با قفسه ای که مواد شوینده عرضه می کند فرق خواهد داشت. هرچه هماهنگی جنس قفسه با محصول بیشتر باشد مشتری بیشتر به سمت آن جذب خواهد شد.

پربازدیدترین مطالب

توجه به وزنی که محصول دارد نیز مهم است تا قفسه این توانایی را داشته باشد که آن را برای مدت ها درون خود نگه دارد و آسیبی به آن وارد نشود. بهترین قفسه سوپرمارکت برای نمایش محصولات سنگین فلزی و چوبی خواهد بود که طول کمی داشته باشد. اگر محصولات مورد نظر سبک هستند می توانید قفسه هایی سبک انتخاب کنید که قیمت ارزان تری نیز دارند.

جنس و وزن قفسه سوپر مارکت

جنس و وزن قفسه سوپر مارکت

توجه به رنگ و ابعاد قفسه سوپرمارکت

از جمله ویژگی های بهترین قفسه سوپرمارکت این است که باید ابعاد مناسبی داشته باشد و رنگ آن متناسب با محصولی که نمایش داده می شود باشد. بهترین قفسه سوپرمارکت ابعادی متناسب با نوع کسب و کار سوپرمارکت خواهد داشت به طور مثال ابعاد قفسه یک فروشگاه کتاب با ابعاد قفسه یک سوپرمارکت فرق خواهد داشت. امروزه با پیشرفتی که صنایع داشته اند انواعی از قفسه های سوپرمارکتی را با جنس ها و ابعاد مختلف خواهیم داشت. 

برای دستیابی به ویژگی های بهترین قفسه های سوپرمارکت ایده های نو می توان داشت تا هماهنگی لازم را با سوپرمارکت داشته باشد. تعداد طبقاتی که هر قفسه دارد با توجه به ارتفاع قفسه و خصوصیات محصولی که قرار است درون آن قرار بگیرد مشخص می شود. بهترین قفسه های سوپرمارکت معمولا سه طبقه دارند تا با قد مشتری هماهنگ باشند و مشتری به راحتی اجناس مورد نظرش را بتواند پیدا کند و آن را از قفسه بردارد.

خرید قفسه های سوپرمارکتی

برای خرید بهترین قفسه بندی های سوپرمارکت به صورت اینترنتی می توانید اقدام کنید و از بین انواع آن مورد مناسب خود را انتخاب نمایید. تولید و اجرای بهترین قفسه های سوپرمارکتی با کیفیت بالا و جنس مناسب از طریق این مجموعه صورت می گیرد. با توجه به نوع محصولاتی که ارائه می دهید قادر به سفارش قفسه های سوپرمارکتی در ابعاد مختلف خواهید بود.

با توجه به نوع محصولاتی که ارائه می دهید لوازم جانبی قفسه های سوپرمارکتی چون نرده، پایه، قلاب و ... در اختیارتان قرار می گیرد. قفسه های قابل تنظیم نیز وجود دارد تا در صورتی که سوپرمارکت تان در آینده رشد کرد با توجه به موجودی سوپرمارکت آن را تنظیم نمایید. قفسه های چند منظوره و همچنان انعطاف پذیر نیز وجود دارند تا اگر طرح سوپرمارکت را به طور کلی تغییر دادید مشکلی رخ ندهد.

خرید قفسه سوپرمارکتی

خرید قفسه سوپرمارکتی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC