Fa En

اندازه و ابعاد قفسه راک چگونه است؟

10 مهر ، 1400
تیم فضاسازان امین

در این مطلب تصمیم داریم که راجع به قفسه بندی راک و ابعاد قفسه راک اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. با توجه به این که قفسه راک از جمله مهم ترین ابزار در شرکت ها و فروشگاه می باشد، بسیاری از افراد مایل اند که راجع به آن اطلاعاتی را به دست آورند. پس در ادامه همراه ما باشید .

قفسه بندی راک

قفسه بندی راک یا قفسه پالت راک از جمله معمول ترین و رایج ترین قفسه هایی است که در نوع ثابت و فلزی به فروش می رسند و در انبار های بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و برای نگهداری محصولات بسیار سنگین در انبار های بزرگ کاربرد پیدا کرده اند و شما می توانید به راحتی از طریق آنها محصولات خود را نگهداری نمایید.

قفسه بندی راک، قفسه ای است که شما می توانید در پالت های مخصوص که به طور طبقاتی بر روی هم قرار گرفته اند، محصولات سنگین را قرار بدهید و از این طریق می توانید بیشترین استفاده را از تمام فضای داخل انبار ببرید و در این صورت جابجایی و دسترسی به محصولات را برای خود آسان بسازید.

شما باید با شرکت هایی که تولید کننده قفسه بندی راک می باشند، همکاری نمایید و سعی کنید از شرکتی این قفسه ها را تهیه کنید که تمام استاندارد های لازم را برای افزایش فروش خود به کار برده باشند و نکات ایمنی و اندازه صحیح در ابعاد قفسه بندی راک را رعایت کنند تا بتوانند رضایت مشتری را جلب نمایند.

قفسه بندی راک

قفسه بندی راک

ابعاد قفسه بندی راک چه تاثیری در کاربرد این قفسه ها دارد؟

ستون های بسیار بلند و عمودی که در این قفسه ها وجود دارد و ابعاد قفسه بندی راک باعث شده است تا این قفسه ها بسیار مقاوم باشند و به چیدمان راحت تر آنها کمک نمایند. در هر کدام از این قاب ها و ستون ها، اتصال بسیار محکمی به زمین پیدا شده است که محصولات روی قاب ها و پالت ها قرار می گیرند و توضیع بار را بر روی کل قفسه به همراه دارد. با توجه به تعداد نقاط قفسه ها و همینطور وزن محصولات، ارتفاع این قفسه ها است که باید طوری باشد که وزن محصولات بر روی تمام قفسه ها اعمال شود.

ابعاد قفسه بندی راک

ابعاد قفسه بندی راک

مهم ترین فاکتور در ابعاد قفسه بندی راک چیست؟

از مهم ترین و اساسی ترین ویژگی ها و فاکتور هایی که شما در ابعاد قفسه راک باید به آن توجه نمایید این است که اندازه محصولاتی که در قفسه بندی راک به کار خواهید برد، چیست و نوع و اندازه کالاها گزینه بسیار مهمی است که شما ارتفاعی را متناسب با آنها تنظیم نمایید و به فردی که قرار است برای شما قفسه بندی راک را تهیه نمایید اطلاع بدهید تا بعد از آنکه در محل کار خود از آن استفاده نمودید پشیمان نشوید و مشکلی برایتان پیش نیاید.

پرطرفدارترین مطالب ما را از دست ندهید!

برای مثال اندازه دهانه که در این قفسه ها به کار رفته در حدود ۱۳۵ یا ۲۷۳ یا ۱۳۰ یا ۱۹۰ سانتی متر می باشد و قفسه های پالت راک نیز بر اساس سفارش شما می تواند در حدود ۹۰ یا ۱۰۰ یا ۱۱۰ سانتی متر باشد که شما بر اساس نیازتان می توانید هر اندازه که مایلید را سفارش بدهید و ابعاد قفسه راک را در اندازه مورد دلخواه خودتان خریداری نمایید.

قفسه بندی راک

قفسه بندی راک

کاربرد این قفسه بندی ها

با توجه به آن که در ساختار قاب ها و پالت ها تنوع بسیار بالایی به کار رفته و شرایط بسیار خوبی برای نگهداری از محصولات و فراهم ساختن ایمنی آنها به کار رفته است، از قفسه های پالت راک در همه محیط می توان استفاده نمود. از مهم ترین کاربرد هایی که ابعاد قفسه راک برای شما رقم زده است، می توان استفاده آنها در انبارهای نگهداری قطعات و محصولات یدکی و چیدمان محصولات بسیار سنگین مواد غذایی صنعتی و نیمه صنعتی و محصولات بزرگ فروشگاه ها و یا کارگاه های تولیدی را اشاره نمود.

کاربرد قفسه بندی راک

کاربرد قفسه بندی راک

ویژگی های قفسه بندی راک که در ابعاد قفسه راک تاثیر گذار می باشد چیست؟

در تولید و طراحی قفسه بندی راک مهم ترین فاکتور ابعاد قفسه راک می باشد که می تواند در محیط کاری شما تمام نیازهای شما را برطرف نماید و از ویژگیهای منحصر به فرد این قفسه بندی ها به شمار آید. این فاکتور در طول عمر قفسه بندی راک بسیار تاثیر گذار می باشد زیرا ابعاد قفسه راک می تواند میزان ایمنی و راندمان این قفسه بندی ها را بالا ببرد.

ابعاد قفسه راک به فضای سالن شما و تعداد این قفسه هایی که قرار است در محل کار شما استفاده شود بسیار وابسته می باشد. پس همانطور که گفتیم اندازه و یا عمق پالت ها و ابعاد قفسه راک به بسیاری از عوامل وابسته می باشد که می تواند نوع سفارش شما را تغییر بدهد.

قفسه راک

قفسه راک

قیمت قاب و پالت در انواع ابعاد قفسه راک

فریم یا قاب از مهم ترین و اساسی ترین بخش ها در تعیین ابعاد قفسه راک به شمار می رود که اندازه ارتفاع تمام قاب ها به وزن محصولات و یا شرایط محیط کاری شما نیز بستگی دارد. برای آن که بتوانید از این قاب ها به عنوان مهار بندی ضربدری و یا ستون افقی استفاده نمایید، باید در کنار آن کفی ستون مهره ای را نیز به جهت اتصال قاب به زمین استفاده نمایید.

باید گفت که مهم ترین بخش در تعیین ابعاد قفسه بندی راک، قاب ها می باشند که برای مقاومت قفسه بندی راک از این قاب ها استفاده می شود و متریال آنها می تواند به افزایش میزان مقاومت قفسه بندی ها کمک نماید. شما برای آن که از ایمنی بیشتری در محل کار خود برخوردار شوید باید از درست ترین ابعاد قفسه بندی راک با قاب های محکم استفاده نمایید.

اگر شما نیز کنجکاوید تا بدانید قفسه بندی راک چه قیمتی دارند، باید بدانید که با توجه به تعداد طبقات و یا ابعاد و اندازه قفسه ها و یا جنس متریالی که در این قفسه ها به کار رفته است، قیمت قفسه بندی راک متفاوت خواهد بود. به همین خاطر شما باید با کارشناسی مشورت نمایید تا فاکتورهای متعددی که مد نظر دارید به او اطلاع دهید تا راجع به قیمت این قفسه ها با او مشورت نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC