Fa En

قفسه بندی درایوین راک و کاربردهای آن

19 مرداد ، 1400
تیم فضاسازان امین

قفسه بندی درایوین راک و کاربردهای آن  بسیار متفاوت می باشد و با استفاده از آنها می توان راهروهایی را برای عبور و حرکت تعبیه کرد و منطقه و محلی را برای گذاشتن و بارگیری پالت ها به وجود آورد. کاربرد قفسه بندی درایوین راک را می توان نسبت به طراحی آنها طبقه بندی کرد، قفسه بندی ها را به نسبت ابعاد و اندازه های مورد نیاز برای ورود و دسته بندی پالت ها می گذارند.

آشنایی با قفسه بندی درایوین راک و کاربردهای آن

قفسه بندی درایوین راک و کاربردهای آن را می توان بر اساس نوع نیاز و محل نصب آن دسته بندی کرد. این نوع از قفسه بندی ها از نوع قفسه بندی های فلزی و سنگینی می باشد که با درست کردن دالان ها و راه هایی برای عبور و مرور و تردد، توانسته کاربرد ها و کارکرد های زیادی را برای مصرف کننده در بسیاری از کارگاه ها و کارخانه ها به ارمغان آورد و راه استفاده از آن را ساده تر کند. قفسه بندی درایوین راک و کاربردهای آن باعث بازدهی بالایی در کار شده و این به دلیل حذف راهرو های تو در تو و بسیار گیج کننده در کارخانجات و انبارها می باشد و انبارداری را با استفاده مناسب از فضا و سالن به همراه داشته است.

قفسه بندی درایوین راک

قفسه بندی درایوین راک

ویژگی های قفسه بندی درایوین راک

قفسه بندی درایوین راک و کاربردهای آن باعث شده است تا نیاز به ویژگی های خاصی در استفاده و طراحی آن باشد و همین امر باعث ویژگی های خاص مکانیکی و متریالی این قفسه ها می باشد. استفاده از این قفسه بندی ها به علت استفاده از دو سطح و همچنین استفاده از چند پالت، از فضا به بهترین نحو استفاده می گردد.  قفسه بندی درایوین راک و کاربردهای آن و ویژگی های آن شامل حذف و استفاده بیش از حد از فضا های سالن، چیدمان و استفاده راحت و بهتر از پالت ها، قابلیت مقاومت و نگهداری وزن بالاتری توسط لیفتراک ها، قابلیت بالا بردن و زیاد کردن ارتفاع طبقات قفسه بندی تا 12 متر را می توان نام برد.

همچنین قابلیت افزایش میزان عمق قفسه بندی، کاهش هزینه ها به خاطر استفاده بهتر از فضا ها و داشتن قابلیت گذاشتن گارد ها در راهرو های عبور و مروری و سیستم چیدمان بر اساس استاندارد ها و انبارداری ها و قفسه بندی ها بین المللی، از دیگر ویژگی ها و مزایای این نوع قفسه بندی می باشد.

ویژگی های قفسه بندی درایوین راک

ویژگی های قفسه بندی درایوین راک

مشخصات فنی قفسه بندی درایوین راک و کاربردهای آن در صنعت

قفسه بندی درایوین راک و کاربردهای آن در صنعت را می توان از دیدگاه های مختلفی بررسی نمود. استفاده از این نوع قفسه بندی ها با توجه به استفاده بهینه از فضا و قفسه بندی مناسبی که در مناطق و انبارداری ها و کارخانجات وجود دارد بسیار گسترده می باشد و در بسیاری از انبارها و کارخانه ها از این نوع قفسه بندی ها استفاده می شود.

پرطرفدارترین مطالب تیم فسازان امین را از دست ندهید!

این قفسه بندی ها در انواع مختلفی تولید می شوند ولی معمولا با ورق های فولادی و پایه های رول فرمینگ که از ورق ها و صفحات اسید شویی هستند، با تحمل بار تا 1500 کیلوگرم و با کارکرد و قابلیت افزایش ارتفاع تا 12 متر و همچنین استفاده از بازو ها و ریل های مقاوم می باشد که از نظر کارکرد و انتخاب، این نوع از قفسه بندی را در بهترین جایگاه ممکن قرار می دهد.

مشخصات فنی قفسه بندی درایوین راک

مشخصات فنی قفسه بندی درایوین راک

ابعاد و مشخصه های قفسه های خود راهرو

ابعاد و مشخصه های قفسه ها را با توجه به شرایط طراحی و مکان مورد استفاده و نیاز مشتری در نظر می گیرند. ارتفاع این قفسه بندی ها می تواند از 400 سانتی متر یا  4 متر تا 12 متر متغیر باشد. دهانه ها و ورود های این نوع از قفسه بندی ها نیز می تواند دارای ابعاد 150 تا 135 سانتی متر باشد.

از قاب هایی با 40 تا 120 سانتی متر و تونل های 100 تا 1000 سانتی متری در این نوع از قفسه بندی، استفاده می شود. از نظر تحمل بار و وزن نیز دارای مقاومت بالایی هستند و تا 2000 کیلوگرم را می توانند تحمل کنند. به طور کلی تمامی قفسه بندی ها با توجه به محل و انبار مورد نظر دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند.

ابعاد قفسه بندی درایوین راک

ابعاد قفسه بندی درایوین راک

قیمت گذاری قفسه های درایوین راک یا خود راهرو بر چه اساسی است؟

قیمت و میزان هزینه برای قفسه بندی درایوین راک و استفاده از این نوع قفسه ها بستگی به معیار های زیادی دارد و می تواند به نسبت طول انبار و ردیف های قفسه بندی و عرض و عمق آنها تقسیم شود. یکی دیگه از معیار هایی که در استفاده از این قفسه بندی ها و در میزان قیمت گذاری آنها، مورد نظر می باشد، جنس و فلزات استفاده شده در آنها است که در بازه های زمانی مختلف با توجه به قیمت های مختلف آهن و فلزات استفاده شده در قفسه بندی ها و با توجه به قیمت ارز متفاوت و متغیر خواهد بود.

طراحی و ساخت قفسه بندی درایوین راک بر چه اساسی است؟

برای طراحی کردن قفسه بندی های درایوین راک مانند تمام طراحی های دیگر معیار ها و فاکتور های زیادی مد نظر می باشد. طراحی و قفسه بندی با توجه به حجم و میزان فضا، یا به عبارتی طول و عرض مورد نیازی که در انبار به آنها نیاز می باشد و همچنین عمق و ارتفاعی که در انبار مد نظر است انجام می گیرد.

همچنین با توجه به اجناسی که در این قفسه بندی ها قرار داده می شود، شرایط سالن و انباری که در آن مواد را انبار می کنند و بازه نگهداری آنها، طراحی انجام می شود. به طور کلی می توان گفت که تمامی قفسه بندی های درایوین راک و طراحی های آنها با توجه به محل مورد نظر و اجناس موجود می باشد و هر کدام از این طراحی ها برای قفسه بندی های مختلف و مصارف مختلف، با دیگری تفاوت دارد.

طراحی و ساخت قفسه درایوین راک

طراحی و ساخت قفسه درایوین راک

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC