Fa En

نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی

28 تیر ، 1400
تیم فضاسازان امین

نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی به صورت درست و دقیق با کمترین خطر ممکن امروزه سوال ذهنی بسیاری از افراد است، شما برای برای اینکه نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی به صورت کامل و درست فرا بگیرید در ابتدا باید با انواع قفسه ها ویژگی های دقیق آنها آشنایی داشته باشید تا بدانید قفسه ها را مطابق با نیاز های اصلی خود در چه محلی باید نصب کنید.

قفسه بندی پانل راک

قفسه بندی پانل راک

پرطرفدارترین قفسه های سال 2021

به صورت کلی قفسه هایی که تحمل بار تا 100 کیلو گرم را دارند را می توان از بهترین قفسه ها شمرد، این قفسه دارای ضخامت ورقه های آهن متفاوت در سایز های 1، 1.5 و 2  می باشند که شما می توانید با توجه به نیاز های شخصی خود نمونه مورد نظر را انتخاب کنید، رنگ های این نمونه ها در طوسی و سفید پرطرفدار تر است زیرا استقامت بیشتری نسبت به رنگ های مشکی، قرمز، نارنجی، پرتقالی، زرد، آبی تیره، سبز و صورتی دارد .

این نمونه قفسه ها به صورت گسترده برای انبار ها مورد استفاده قرار می گیرند اما قابل ذکر است که از نمونه های ظریف تر دارای 0.7 تا 1 میلی متر ضخامت می توان برای فروشگاه نیز استفاده کرد که دارای ترکیب رنگی بیشتری نیز برای نمایش ظاهر زیبا می باشند.

از نمونه های پرطرفدار دیگر قفسه های سال 2021 می توان به نمونه های گالوانیزه این قفسه ها برای محیط های مرطوب مانند سردخانه ها یا آشپزخانه ها اشاره کرد.

قفسه بندی

قفسه بندی

نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی

قبل از اینکه به آموزش نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی بپردازیم باید 3 نکته را در نصب قفسه ملکه ذهن خود کنید.

نکات اصلی

1 ــ قفسه ها باید به گونه ای نصب شوند که به تمامی کالاهای مورد نیاز شما نظم را القا کنند.

2 ــ قفسه ها باید به گونه محکم و دقیق نصب شوند که برای تمامی مشتری های موجود در منطقه ایمنی کامل را ایجاد کنند.

3 ــ طراحی نصب قفسه باید به گونه ای باشد که سلامت کالاهای موجود به بهترین شکل ممکن تضمین شود.

مطالب پرطرفدار را از دست ندهید

در ادامه برای شما نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی به صورت مرحله توضیح داده شده است:

مراحل نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی

1 ــ در مرحله اول نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی ابتدا باید 4 میله را روی زمین به صورت دقیق و صاف قرار دهید و به صورت کلی قفسه را روی دیوار تصور کنید، در صورتی که سوراخ های مورد نظر شما پس از بررسی و تصور کل قفسه به صورت دقیق یک شکل و دارای تناسب بودند می توانید ادامه دهید.

2 ــ در مرحله دوم شما باید یک فاصله دقیق برای طبقه اول قفسه خود و زمین تعیین کنید، این فاصله باید دقیق و بسیار کم باشد، تا در صورتی که قفسه اول افتاد هیچگونه صدمه ای به محصولات مورد نظر شما وارد نشود، پس از تعیین فاصله سوراخ ها از ابتدای میله تا ارتفاع مورد نظر بشمارید.

3 ــ در این مرحله پس از اینکه فاصله و یک شکل بودن را بررسی کردید باید قفسه ها را دو به دو روی سوراخ ها قرار دهید و با استفاده از پیچ و مهره ها به صورت دقیق با استفاده از یک آچار نصب کنید.

4 ــ بعد از کلاف بندی کلی قفسه ها را در حالت ایستاده قراردهید و با دیوار تراز کنید و سپس کل قفسه ها را با پیچ و مهره سفت کنید.

5 ــ مرحله آخر نکته اصلی نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی است، شما باید پس از نصب هر قفسه از هم تراز بودن آنها با یکدیگر مطمئن شوید تا در صورت مشکل آنها را در همان لحظه تغییر دهید.

قفسه پانل و پالت راک دست دوم یا نو

قفسه پانل و پالت راک دست دوم یا نو

اهمیت نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی ( قفسه بندی مشبک )

قابل توجه است که استفاده از قفسه های مشبک از قدیمی ترین نمونه های نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی است که حتی امروزه نیز از آنها استفاده بالایی می شود، مهم ترین اجزا در این نمونه قفسه ها کفی قفسه فلزی، ستون ها، پیچ و مهره ها، نبشی سوراخ دار یا مشبک است که مورد استفاده قرار می گیرد.

این نمونه قفسه دارای تحمل بار 50 تا 120 کیلو گرم را در ارتفاع کم دارد و از دسترسی بسیار اسان برخوردار است که باعث شده تا در مقادیر بالایی در انبار ها و کارخانه ها مورد استفاده قرار بگیرد، قابل توجه است که برخی از این قفسه با نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی دقیق دارای تحمل بار 120 تا 300 میلی گرم خواهند بود.

قفسه بندی پانل راک و پالت راک نو

قفسه بندی پانل راک و پالت راک نو

ویژگی های قفسه های مشبک برای نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی :

از ویژگی های منحصر به فرد این نمونه قفسه ها و طراحی نصب آنها می توان به قابلیت اجرای قفسه بندی دقیق و طبقاتی تا ارتفاع 9 متر، استفاده از این نمونه قفسه ها در صورت نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی دقیق در انبارهای ملزومات و انبار های فنی، دارای وزن، بسیار سبک قفسه های مورد استفاده برای نصب و سهولت انجام برای نصاب قفسه، دارای استحکام بسیار بالا به دلیل استفاده از پیچ و مهره های فلزی و گالوانیزه در نصب، دارای دهانه 95 سانتی متر هر یک از طبقه های قفسه در نصب، دارای تغییر فاصله و ارتفاع طبقات حتی بعد نصب کامل، قابلیت استفاده متعدد از قفسه ها و باز و بسته کردن راحت آنها، تغییر بسیار راحت چیدمان ردیف های مختلف و... اشاره داشت که باعث برتری این نمونه قفسه ها نسبت به دیگر قفسه ها شده است.

قفسه بندی پانل راک و پالت راک دست دوم

قفسه بندی پانل راک و پالت راک دست دوم

کاربرد های ویژه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی

اگر نحوه نصب قفسه بندی پیچ و مهره ای فلزی به صورت دقیق و کامل انجام شود می توان از این قفسه ها برای نگهداری و بخش بندی ملزومات، کالاهای ریز و کوچک، استفاده در مراکز مختلف آموزشی، انواع فروشگاه ها، استفاده در مراکز اداری، ذخیره سازی انواع قطعه های یدکی و سنگین، ذخیره سازی انواع ابزارهای مختلف و... استفاده کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC