Fa En

نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک چگونه است

12 خرداد ، 1400
تیم فضاسازان امین

چگونگی تعمیر قفسه بندی پالت راک و چگونگی قفسه بندی با مواد پرکاربرد و با کیفیت، موضوعی است که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک و طراحی مناسب برای ساخت این نوع قفسه بندی ها باعث می شود که تعمیر و بازسازی آن با مدت زمان طولانی تر و با هزینه کمتری صورت بگیرد. در این مقاله قصد داریم به این موضوع مهم بپردازیم پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در زمینه نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک کسب نمایید.

چگونگی و نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک

عرضه و تقاضای کالا به صورت قفسه بندی های پالت راک روز به روز بیشتر می شود و آمار سفارشات این نوع قفسه بندی بیشتر و بیشتر می شود. انباردارهای بزرگ در پی آن هستند که فضای انبار های خود را بالا ببرند تا این امکان را داشته باشند تا موجودی این نوع قفسه ها را بیشتر کنند و با این کار تعمیرات قفسه بندی ها را کاهش دهند و هزینه این نوع تعمیرات را نیز کمتر نمایند زیرا طول عمر این نوع قفسه ها به دلیل کیفیت بالایی که دارند بیشتر از دیگر انواع قفسه ها می باشند.

حال در این قسمت قصد داریم به نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک بپردازیم. قفسه بندی های راک از نوع تجاری می باشند و ستون انبار شما این نوع قفسه بندی می باشد. حال اگر این نوع قفسه بندی دچار مشکل و آسیب شود، می تواند اثرات بسیار زیانباری داشته باشد. زیرا در پی آسیب پیدا کردن قفسه بندی ها، این نوع آسیب ها می توانند مخرب و حتی کشنده نیز باشند. حال تعمیر این قفسه بندی ها هزینه بسیار کمتری دارد تا این که این قفسه ها فرو بپاشد و هزینه هایی بسیار زیاد در پی داشته باشند.

نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راکنحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک

نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک به طور موثر و کاربردی

این که شما تصمیم بگیرید قفسه بندی های خود را تعمیر کنید و یا به طور کل تعویض نمایید، بسته به نظر تعمیرکار و شدت آسیبی که به قفسه بندی شما وارد شده است، متفاوت می باشد. اما می توان گفت که به خاطر استحکامی که این نوع قفسه بندی ها دارند، شدت آسیب معمولا کم بوده و نگرانی ها در رابطه با نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک کم می باشد.

فرایندی که عموما، طی تعمیر کردن قفسه بندی ها طی می شود، این است که قسمت های آسیب دیده حذف می شود و در پی آن یک جعبه تعمیر بر محل حذف شده نصب می شود. جعبه های تعمیر و پالت های جوش خوردنی، همه ابزارهایی برای تعمیر می باشند. تعمیر فواید زیادی دارد. از جمله این فواید این است که می توان هم از هزینه های بیشتر تعویض سیستم جلوگیری نمود و هم از قطع شدن جریان برق انبار جلوگیری کرد و هم از اتلاف وقت بیشتر در صورت تعویض سیستم جلوگیری کرد که به طور کلی هزینه ها را بسیار کاهش خواهد داد.

آخرین مطالب تکمیلی مجموعه فضاسازان امین را در این بخش دنبال نمایید

آشنایی با کاربرد قفسه های پالت راک

عوامل تاثیر گذار بر ایمنی قفسه بندی پالت راک

سقوط قفسه پالت راک و راه های رعایت ایمنی آن

جایگزینی قفسه بندی ها

گاهی اوقات بنا به آسیب شدیدی که به قفسه ها وارد شده است، نیاز است که اگر تعمیر، کارساز نبود، آنگاه جایگزینی انجام دهیم. آسیب های شدیدی مانند آسیب های جدی در ارتفاعات در چندین ناحیه باشد آنگاه جایگزینی صورت بگیرد، بهتر است تا این که تعمیر صورت بگیرد. اگر ستون قفسه بندی ها کاملا بلند نباشد، هزینه تعمیر آن کم می باشد ولی اگر ارتفاع ستون قفسه بندی ما بلند باشد، هزینه تعمیرات بالا می رود و تفاوتی با جایگزینی نخواهد داشت و جایگزینی راه حل بهتری می باشد و با اطمینان بیشتری انجام می شود.

نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راکنحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک

عوامل ایمنی و رعایت نکات لازم

در هنگام نصب قفسه ها باید به ارتفاع و عمق تمام قفسه ها دقت لازم را به خرج دهیم. اگر به زاویه درست نصب قفسه ها به میزان کافی دقت نکنیم، آنگاه ممکن است بر روی شکل کلی قفسه و میزان ایمنی مورد نیاز ما تاثیر منفی بگذارد. دقت کنید که نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک و هزینه هایی که در پی تعمیر وجود دارد، همه و همه به دقت و رعایت نکات ایمنی هنگام ساخت و نصب قفسه ها بستگی دارد.

رعایت نکات ایمنی و اساسی هنگام نصب

هنگام نصب قفسه بندی ها، باید به نکات ایمنی دقت کافی داشته باشیم تا از خسارت های بعدی و احتمالی جلوگیری نمایید. ارزیابی شرایط و محیطی که قرار است قفسه ها در آن نصب شوند، بسیار مهم است و ممکن است بدون آن که شرایط و امکانات را در نظر بگیریم، پالت راک را بدون در نظر گرفتن نکات مهندسی شده به اشتباه و با زاویه نادرست نصب نماییم. نگرانی درباره نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک تا حدی به میزان دقت به نکات مهندسی هنگام نصب و تا حدی به شرایط محیطی و تا حدی نیز به کیفیت قفسه بندی پالت راک بستگی دارد. سیستم اطفای حریق و روشنایی محیط و تخته سنگ بلبرینگ باربری و نصب متناسب با خصوصیات همه بر روی نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک تاثیرگذار می باشد.

قفسه بندی مناسب پالت راک

برای تامین امنیت کارمندانی که در انبار ها به کار مشغول می باشند، نیاز است از تمام خطراتی که هنگام نصب پالت راک ممکن است اتفاق بیفتد جلوگیری نماییم. باید مطابق معیارهای مهندسی و ساختمانی و آتش نشانی پیش رویم و هنگام طراحی و ساخت سیستم به نکات قفسه بندی ایمن و استاندارد دقت نماییم.

برای آن که نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک به شیوه درست انجام دهیم نیاز است که هنگام آسیب قفسه ها، ابتدا به سرعت وزن روی قفسه ها را باید کم کنیم و اتاق را از افراد و کارمندان خالی نماییم. زیرا تا زمانی که تعمیر به طور کامل صورت نگرفته است هر لحظه ممکن است خسارت جانی و مالی دیگری اتفاق بیفتد و خطرناک است.

نحوه تعمیر قفسه بندی پالت راکنحوه تعمیر قفسه بندی پالت راک

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC