Fa En

آشنایی با 4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی

15 فروردین ، 1400
تیم فضاسازان امین

4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی

4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی در این متن به صورت کامل و واضح برای شما از بین مزیت های اصلی قفسه فلزی بیان شده است ، شما می توانید با استفاده از این مزایا ، انتخابی مناسب و دقیق داشته باشید. 4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی نسبت به مواد دیگر، تنوع در محصولات و مزایا و امکاناتی بیشتر دارد که به همین دلیل ساخت آن ها در سال های اخیر بیشتر شده است و بسیاری از شرکت ها تمام تلاش خود را می کنند که امکانات آن را بهبود ببخشند و قفسه های فلزی بهتری بسازند.۴ مزیت فوق العاده قفسه فلزی اینطور بوده که چون از فلز در ساخت قفسه استفاده شده است.

می توان به صورت عمودی و هم به صورت افقی در تمام فضای انبار از آن برای ذخیره سازی محصولات و کالاهای خود استفاده کرد و به آسانی آن را به دیگر جاهای انبار انتقال داد بدون اینکه آسیبی به قفسه ها برسد، اما با استفاده از قفسه های چوبی و پلاستیکی ممکن است با جا به جا کردن آن ها و برداشت محصول از روی آن، این قفسه ها خراب شده و از بین بروند.

مزیت های قفسه فلزیمزیت های قفسه فلزی

آخرین مطالب تکمیلی قفسه فضاسازان امین را در این بخش دنبال نمایید

مزایا و اهمیت استفاده از قفسه بندی فلزی

امنیت قفسه های فلزی و انبارها باید به چه صورت باشد؟

قفسه بندی چیست؟

به سازه هایی از جنس چوب، آلومینیوم، پلاستیک، فلز و ... که رفاه را برای افراد در دسترسی راحت به کالا، بارگذاری محصولات، نگهداری کالا، ایجاد فضا برای طبقه بندی، سازماندهی و ذخیره می باشد را قفسه بندی می گویند. قفسه بندی ها در ابعاد و جنس های متنوعی در بازار عرضه می شوند. این قفسه بندی ها برای فعالیت های گوناگون تولید و طراحی می شوند زیرا چنین تنوعی به دلیل تفاوت در استفاده از آن ها است و در این مقاله بیشتر با 4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی آشنا می شوید.

4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی نسبت به قفسه های چوبی و پلاستیکی چیست؟

4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی نسبت به قفسه های چوبی و قفسه های پلاستیکی این است که چوب در انبار و محیط مرطوب آن می پوسد و یا ممکن است توسط موریانه ها خورده شود. همچنین در برابر رطوبت باد می کند و بوی بدی می گیرد همین باعث شده که قفسه های چوبی کم کم از رده خارج شوند و اما قفسه های پلاستیکی به دلیل استحکام و مقاومت کمی که دارند زود شکسته و غیر قابل استفاده می شوند.

به همین خاطر در ساخت قفسه بندی ها زیاد از آن استفاده نمی شود. اما یکی دیگر از 4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی این است که دارای استحکام زیادی است و با رطوبت پوسیده نمی شود و ضربه و لرزش به آن آسیبی نمی رساند و به راحتی تغییر شکل پیدا می کند. با استفاده از قفسه های فلزی اقلام و کالا ها امنیت بیشتری داشته و امکان صدمه رسیدن به محصولاتتان کمتر می شود.

آشنایی با مزیت های قفسه بندی فلزیآشنایی با مزیت های قفسه بندی فلزی

ابعاد قفسه را می توان مهم ترین مزیت ممکن در بین 4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی دانست، ابعاد قفسه ها نمایانگر این است که یک قفسه تا چه میزان می توان لرزش داشته باشد یا اینکه تا چه حد می تواند مقاومت و استحکام خود را حفظ کند، به هر مقدار که ابعاد قفسه سنجیده تر و حساب شده تر انتخاب شود . قفسه از لرزش کمتری برخوردار خواهد بود.

انواع قفسه های فلزی

هر کدام از قفسه بندی های فلزی که نام برده شد به فعالیت و نحوه استفاده و در خواست و نیاز مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از ورق های گالوانیزه و ضد زنگ برای حفاظت در برابر شرایط محیط های مختلف در قفسه های فلزی، آن را نسبت به بقیه جنس های قفسه بندی برتر کرده است و باعث افزایش استفاده از این نوع قفسه ها شده است.که در این مقاله درباره 4 مزیت فوق العاده قفسه فلزی مشبک، بازویی و پالت راک برایتان توضیح می دهیم.

قفسه بندی بازویی:

این قفسه برای نگهداری بار های سنگین، شاخه ای، لوله ای و یا ورقی طراحی و ساخته شده است و البته این اجناس از طریق لیفتراک جا به جا می شود. در بیشتر مواقع جهت نگه داری انواع لوله ها، میلگرد، پروفیل های سبک و سنگین، انواع ورق های چوبی و فلزی، قفسه آلومینیومی و پروفیل قفسه بندی استفاده می شوند.

قفسه بندی مشبک

مقایسه انواع قفسه های فلزی

هر کدام از قفسه هایی که در بالا گفته شد وظیفه ی خاص خود را داشته و به صورت کلی می توان آن ها را با هم مقایسه کرد اما هیچ کدام برتری نسبت به دیگری ندارد و توانایی جایگزینی ندارند. قفسه بندی بازویی از نظر استقامت در مقایسه با قفسه بندی مشبک و قفسه بندی پالت راک استحکام بیشتری داشته اما این قابلیت قفسه بندی مشبک که بارگذاری دستی است در ادارات و فروشگاه ها و سوپر مارکت ها از اهمیت زیادی برخوردار بوده و همچنین قابلیت اتصال در قفسه بندی پالت راک باعث شده که از دو نوع دیگر برتر باشد.

انواع قفسه فلزی و مزایای هر یکانواع قفسه فلزی و مزایای هر یک

اهمیت مزیت های فوق العاده قفسه فلزی

اهمیت مزیت های فوق العاده قفسه فلزی این است که باعث ایجاد نظم، پارت بندی در فضا های کوچک، مجزا سازی بخش های مختلف و گوناگون، دسترسی آسان و سریع به محصولات و امکان استفاده از محیط به صورت ارتفاعی می شود و در آخر به این نتیجه خواهید رسید که مناسب ترین ابزار برای نگهداری و ذخیره اسناد،استفاده از قفسه بندی است و می توان اسناد را به صورت حرفه ای و کاملا منظم در محیط کوچک نگهداری کرد و در صورت لزوم به سرعت به آن ها دسترسی پیدا کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC