Fa En

چگونه Covid-19 مدیریت و طراحی انبار را تغییر داد؟

1399/12/23 | تعداد نظرات :0 |
تیم فضاسازان امین
|
مقالات

هر آنچه باید از تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19 بدانید

در مرحله اول شیوع بیماری Covid 19 مدیران در صدد نجات جان کارگران خود در انبار از بیماری Covid 19 بودند که با تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19 سعی بر مدیریت و شیوع بیماری در بین کارگران بودند. اوایل مدیران نمیدانستند که همه گیری این بیماری چه تاثیری بر روند کار خواهد داشت که پس از بررسی هایی که مدیران داشته اند توانسته اند با تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19 جان کارگران را در امنیت کامل قرار دهند و با شروع تعطیلات تجارت الکترونیک را هم به راحتی مدیریت کنند.با ما همراه باشید تا با چگونگی تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19 بیشتر آشنا شوید.

تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19 

آیا تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19 را میدانید

در مرحله اول شیوع Covid 19 جان کارگران در انبارها در خطر بود که مدیران پس همه گیری بیماری در بین کارگران در صدد تغییر روند کار برآمدند تا در کنار کار جان کارگران نیز در امنیت کامل باشد. مدیران با طرح سوال هایی از قبیل:چگونه می توان سیاست مرخصی استعلاجی را مدیریت کرد،چگونه با استفاده از فناوری حرکت و تماس بین کارگران را مدیریت کرد و اینکه پس از مثبت بودن تست یک کارگر به Covid 19 چه اقداماتی باید انجام داد؟
مدیران پس از بررسی هایی متوجه شدند که بیشتر کارگرانی که تست آنها مثبت شده است از محیط خارج از کار مبتلا شده اند که پس از آن از کارگرانی که می توانستند در منزل خود کارها را انجام بدهند دورکاری می دادند و به کارگرانی که مجبور به حضور در محل کار بودند ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را اجباری کردند و همچنین در زمان استراحت، ساعت ناهار و یا تغییر شیفت محیط های بیشتری را در نظر گرفتند و انجام تمیزکاری مرتب به منظور جلوگیری از شیوع بیماری را نیز جزو کارهای روتین آنها بود.

نقش تکنولوژی در کنترل Covid 19

تغییراتی که در طراحی انبار بکار رفته است بیشتر بر روی رفت و آمد کارگران و زیر نظر گرفتن آنها است که با استفاده از فناوری تکنولوژی کارگران را پیش از انجام فعالیت از نظر بیماری چک می کنند. کارگران و کارگران از ابزارهای خاصی استفاده نمیکنند ولی با استفاده از نقش تکنولوژی و هوش مصنوعی که با استفاده از دوربین هایی که به مرکز شبکه متصل هستند تعداد کارگران در یک راهرو در یک زمان باید به چه میزان باشد را کنترل کنند برا مثال:
زمانی که مشتریهای زیادی ثبت سفارش می کنند هم زمان چند کارگر با فاصله معین به راهرو ها میروند که با استفاده از دوربین ها تعداد کارگران و فاصله بین آنها را میبینند و به جای اینکه تعداد زیادی کارگر هم زمان با هم به آن راهرو بروند از تعداد کمتری از کارگران مجدد استفاده می کنند. دوربین ها تنها به منظور کنترل رفت و آمد کارگران نیست بلکه از میزان عملکرد یک کارگر به بیمار بودن آن هم پی خواهند برد.

تجارت الکترونیکی در تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19

تغییراتی که برای حفظ جان کارگران انجام داده اند با تقاضای بیشتر برای تجارت الکترونیکی مواجه شده است که با شروع زمان تعطیلات کاربرد بیشتری دارد. که امروزه خورده فروشان به تعداد همان کارگرانی که دارند در زمان تعطیلات نیرو استخدام میکنند تا از طریق روش الکترونیکی سفارشات را به صورت آنلاین انجام دهند. با توجه به تغییر روند کاری مدیران سعی در افزایش استخدام و آموزش مهارت الکترونیکی در افراد شده اند تا از طریق فناوری تکنولوژی براحتی میزان موجودی، فروش، حمل و نقل و تولید را مدیریت کنند.

سیستم های انبار داری و مدیریت انبار در دوره کرونا
سیستم های انبار داری و مدیریت انبار در دوره کرونا  

سیستم انبار داری

یکی دیگر از دلایل موفقیت مدیران در زمان شیوع بیماری استفاده از سیستم انبار داری در تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19 بوده است که براحتی می توانند موجودی انبار را بررسی کنند و در کمترین زمان به مشتریان خدمت رسانی کنند و به صورت لحظه ای بر موجودی انبار نظارت داشته باشند. تعریف سیستم انبار داری: سیستم انبار داری به منظور چک کردن لحظه ای موجودی انبار و خدمت رسانی سریعتر به مشتریان می باشد که در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. انبار داری دو مرحله دارد که اولین مرحله قرار گرفتن اجناس در انبار می باشد و مرحله دوم کنترل زمان است که از زمانی که کالا وارد انبار می شود را تا زمان تحویل به مشتری به درستی مدیریت کنند.

سیستم انبار داری در کاربرد مدیریت انبار

مدیریت انبار فعالیت های گوناگونی را باید برنامه ریزی و مدیریت کند که از قبیل: مدیریت ورود و خروج کالا و تحت نظر داشتن تمام فعالیت های کارگران را داشته باشد. از مهمترین وظایف یک مدیر توسعه تجهیزات و بهره برداری از فضای داخلی انبارها می باشد و سپس مدیریت منابع انسانی و عملکرد آنها است و در آخر مدیریت هزینه های انبار و درآمد آن نظارت داشته باشد. استفاده از سیستم انبار داری باعث تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19 شده است که استفاده از این سیستم باعث کم شدن هزینه و سرعت عمل بخشیدن در انجام فعالیت های انبار شده است.

نکات پایانی در تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19

همین طور که میدانید در ابتدای شیوع بیماری Covid 19 با تعطیل شدن خیلی از اصناف و شاهد بیکار شدن کارگران به منظور قرنطینه شدن در خانه بودیم که برخی از اصناف ضررهای هنگفتی را متحمل شدند بدین سبب سعی در تغییر  مدیریت کارها داشتند که توانستند با استفاده از فناوری تکنولوژی و سیستم انبارداری به خوبی این بحران را مدیریت کنند که با نظارت بر سلامت کارگران و اجبار کردن آنها در ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی توانستند شیوع بیماری را بین کارگران کنترل کنند و تقسیم کار بین کارگران و انجام دور کاری از منزل از دیگر راههای تاثیر گذار بوده است. از مهمترین روش تغییر مدیریت و طراحی انبار در Covid 19 استفاده از سیستم انبار داری بوده است که براحتی با نظارت داشتن بر موجودی انبار و ورود کالا به انبار و تحویل کالا به مشتری در کمترین زمان و کاهش هزینه بسیار تاثیر گذار بوده است. فضاسازان امین با ارائه بهترین قفسه بندی انبار، قفسه فلزی در خدمت شما همراهان گرامی می باشد.

مدیریت انبار با شیوع بیماری COVID-19 مدیریت انبار با شیوع بیماری COVID-19  

شما می تونید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
انبارداری
فلوچارت انبارداری
فرآیند انبارداری
انبار
قفسه بندی انبار
قفسه بندی انبار خانه
انبارگردانی
قفسه بندی
قفسه بندی نیم طبقه بالکن
قفسه بندی انباری
ویژگی قفسه بندی نیم طبقه
قفسه بندی پیچ و مهره
خصوصیات قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک
قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک
مزایای قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک
قفسه بندی پیچ و مهره ای
قفسه بندی پیچ مهره ای سنگین
قفسه بندی وسط فروشگاهی
اهمیت استفاده از قفسه بندی وسط فروشگاهی
قیمت قفسه وسط فروشگاه
سفارش قفسه وسط فروشگاه
قفسه بندی فروشگاهی
قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
دلایل اهمیت قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
مزایای قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
نحوه نصب قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
انواع قفسه بندی خود ایستا
قفسه بندی ویترین
قفسه بندی پیشخوان
قفسه بندی پیشخوان و ویترین
مزایای قفسه بندی ویترین
مزایای قفسه بندی پیشخوان
قفسه بندی یک طرفه
قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی
قابلیت قفسه بندی یک طرفه
استاندارد قفسه بندی یک طرفه
مزایای قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی
قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه
مزایای قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه
قیمت قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه
قفسه لنبار
سازماندهی قفسه بندی انبار
مزایای قفسه بندی انبار
انبار و انبارداری
چیدمان وسایل در قفسه انبار
روش های چیدمان وسایل در قفسه انبار
بهترین روش چیدمان وسایل در قفسه انبار
کاربرد قفسه پالت راک
اجزای تشکیل دهنده قفسه پالت راک
استفاده از قفسه پالت راک
خرید قفسه پالت راک
قیمت قفسه پالت راک
انبار چیست
انباردار کیست
وضایف انباردار در بربر قفسه های انبار
وظایف انباردار
مسئولیت های انباردار
عوامل ایجاد خسارت به قفسه های انبار
عواقب ایجاد خسارت به قفسه های انبار
قفسه بندی در انبار منازل
بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل
قفسه بندی چیست
سیستم قفسه بندی در انبار منازل
آموزش روش انبارداری
انواع انبارداری
انبارداری مدرن و قدیمی
مقایسه انبارداری قدیمی با مدرن
فرآیند کلی در انبارداری
تفاوت انبارداری قدیمی و مدرن
قفسه انبار
قفسه بندی سوپرمارکتی
سیستم قفسه بندی انبار
قفسه بندی راک
انواع قفسه بندی انبار
خرید انواع قفسه بندی
ویروس کرونا
covid19
Corona Virus
کووید 19
قفسه بندی محیط اداری
بهداشت در انبار
قفسه بندی پایه دار
قفسه بندی پانل راک
پالت راک
قفسه بندی کتابخانه
قفسه بندی صنعتی
قفسه بندی پالت راک
باکس پلاستیکی
چنگک فروشگاهی
انبار فروشگاهی
مشخصات فنی نیم طبقه پیش ساخته (مزنین)
نیم طبقه پیش ساخته
مزنین
قفسه نیم طبقه راک
پالت بشکه
قفسه فلزی
جک پالت
پالت
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.