Fa En

قفسه بندی خود سوله چیست و چه کاربردی دارد

25 بهمن ، 1399
تیم فضاسازان امین

آشنایی با قفسه بندی خود سوله

آیا می دانید قفسه بندی خود سوله چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ ویژگی های قفسه بندی خود سوله چیست؟ قفسه بندی خود سوله بهترین تجهیزات جهت ایجاد انبار جهت نگهداری کالا هست که افراد را از ساخت انبار با هزینه بالا بی نیاز می کند. بر روی قفسه بندی خود سوله امکان نصب دیوار و سقف با سازه های سبک و مستحکم وجود دارد. از قفسه خود سوله می تواند انبار های ذخیره کالا، سرد خانه و خودروسازی بهره برد.

قفسه بندی خود سوله چیست؟

در بحث انبار داری و نگهداری کالا از انواع تجهیزات مدرن و پیشرفته استفاده می شود. یکی از بهترین راهکار ها جهت ساخت محل نگهداری کالا بدون نیاز به ایجاد انبار استفاده از تکنولوژی قفسه بندی خود سوله می باشد. از دغدغه های فعالان در حوزه انبار داری این هست که قفسه بندی خود سوله چیست و چگونه می توان از آن بهره گرفت. قفسه بندی خود سوله بهترین انتخاب برای کسانی هست که قصد ساخت سوله و صرف هزینه های قفسه بندی سوله را ندارند.

قفسه بندی خود سوله شامل قفسه بندی های فلزی مستحکم هست که تحمل بار های جانبی را دارد و می توان به راحتی دیوار و سقف را بر روی آن اجرا نمود. با بهره گیری از قفسه بندی خود سوله دیگر نیازی به ساخت سالن یا سوله ی جداگانه جهت نگهداری کالا نیست. در ساخت قفسه بندی خود سوله از متریال های استاندارد از قبیل آلومینیوم و فولاد بهره گرفته می شود که از مقاومت بالای برخوردار هست.

سقف و دیوار قفسه بندی خود سوله

آیا می دانید مصالح مورد استفاده در ساخت سقف و دیوار قفسه بندی خود سوله چیست؟ در ساخت سقف و دیوار قفسه بندی های خود سوله از مصالح سبک و پیش ساخته درجه یک بهره گرفته می شود. از ویژگی های مواد مورد استفاده در ساخت سقف و دیوار قفسه بندی خود سوله می توان به عایق صوتی و حرارتی بودن این مصالح اشاره نمود. قفسه بندی خود سوله نوعی پالت راکت مخصوص هست که به خوبی می تواند وزن دیوار و سقف را تحمل کند.

آخرین مطالب تکمیلی شرکت فضاسازان امین، تولید کننده انواع قفسه فلزی را در این بخش دنبال نمایید

کاربرد های قفسه بندی خود تغذیه

مقایسه قفسه بندی سبک و سنگین انبار

دلایل انتخاب انواع قفسه بندی از فضاسازان امین چیست

ویژگی های قفسه بندی خود سوله چیست؟

آیا می دانید مزایای استفاده از قفسه بندی خود سوله چیست و این تجهیزات چه ویژگی هایی دارد؟ در ساخت این سازه های پیشرفته و استاندارد از بهترین مواد اولیه با کیفیت عالی بهره گرفته شده که به ماندگاری بالای این تجهیزات منجر می شود.

کاهش هزینه انبار داری

همان طور که می دانید انبار داری به روش معمول نیاز به صرف هزینه های هنگفت دارد. در حالی که برای اجرای قفسه بندی خود سوله نیاز به پی سازی سنگین و نیز بتن ریزی فونداسیون نیست. از این رو با بهره گیری از قفسه بندی خود سوله تا حد زیادی می توان در هزینه ساخت صرفه جویی نمود.

قفسه بندی خود سوله و کاربردهای آنقفسه بندی خود سوله و کاربردهای آن

افزایش ظرفیت انبار داری

با استفاده از قفسه بندی خود سوله می توان به بهترین نحو از فضای موجود بهره برد و ظرفیت نگهداری کالا در انبار را افزایش داد. همچنین با بهره گیری از قفسه بندی خود سوله به بهترین نحو می توان از فضای ایجاد شده استفاده نمود. از دیگر ویژگی های قفسه بندی خود سوله امکان افزایش ارتفاع قفسه بندی جهت انبار انواع بار و کالا تا متراژ 25 متر می باشد.

اجرا و نصب سریع

از دیگر مزایای قفسه بندی خود سوله به جای ساخت سوله نگهداری کالا می توان به نصب سریع این تجهیزات و  سهولت اجرای آن اشاره کرد. با توجه به اینکه برای اجرا و نصب قفسه بندی خود سوله نیاز به زیرسازی نیست در کوتاه ترین زمان می توان فضای مناسب برای انبار داری را فراهم نمود.

دیگر ویژگی های قفسه بندی خود سوله

استفاده از قفس بندی خود سوله فواید متعددی دارد که از آن میان می توان به امکان برداشتن و گذاشتن بار با دستگاه هایی مانند لیفتراک و استاکر کرین اشاره کرد. با توجه به استاندارد بودن عرض و طول و ارتفاع قفسه بندی خود سوله و فاصله گذاری مناسب آنها هنگام اجرا می توان کار گذشت و برداشت انواع بار و کالا را با کمک لیفتراک و در کمترین زمان ممکن انجام داد.

طراحی قفسه بندی های خود سوله به گونه ای هست که در برابر فشار های جانبی مستحکم بوده و از ایستایی مناسب برخوردار می باشد. همچنین در طراحی قفسه بندی های خود سوله به عوامل محیطی مانند برف، باد و نیز زلزله توجه می شود.

ویژگی های قفسه بندی خود سولهویژگی های قفسه بندی خود سوله

کاربرد قفسه بندی خود سوله

با آگاهی در مورد اینکه کاربرد قفسه بندی خود سوله چیست می توان از این تجهیزات نگهداری و انبار کالا به بهترین نحو بهره برد. هر طبقه از قفسه بندی خود سوله به صورت استاندارد تا 3 تن تحمل بار را دارد و از این رو می توان از آن برای نگهداری انواع کالا و بار استفاده نمود. از این رو جهت انبار نمودن انواع بار و محصول در صنایع و کارخانه ها از قفسه بندی های خود سوله بهره گرفته می شود. از دیگر کاربرد های قفسه بندی خود سوله نگهداری مواد در انبار سرد خانه ها و خودرو سازی ها می باشد.

قیمت قفسه بندی خود سوله

با توجه به مزایای متعدد قفسه بندی خود سوله امروزه بسیاری از صاحبان صنایع به جای صرف هزینه بالا جهت ساخت سوله و قفسه بندی از این تجهیزات استاندارد بهره می برند. در حال حاضر اجرا و نصب قفسه بندی خود سوله با قیمت های مختلف و توسط متخصصین در این حوزه صورت می گیرد.

این مهم که فاکتور های موثر در قیمت خرید و اجرای قفسه بندی خود سوله چیست از دغدغه های افراد می باشد. در تعیین قیمت قفسه بندی های خود سوله فاکتور های مختلفی از جمله کیفیت مواد مورد استفاده در ساخت، وزن سازه و ... در نظر گرفته می شود. از نکته های مهم در حوزه اجرای قفسه بندی خود سوله بررسی متراژ مورد نظر جهت نصب می باشد.

قیمت قفسه بندی خود سولهقیمت قفسه بندی خود سوله

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC