Fa En

چگونه در فصل زمستان در انبار قفسه خود ایمن باشیم

29 آبان ، 1399
تیم فضاسازان امین

راه های ایمنی قفسه انبار در زمستان

ایمنی قفسه انبار در زمستان یکی از مهمترین و ضروری ترین آیتم هایی می باشد که هر انبار داری بایستی قبل از فرا رسیدن فصل زمستان این اقدامات را انجام دهد. از مهمترین راه ها و روش های ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان می توان به استفاده از پالت ها و خودداری از جوشکاری اضافه اشاره کرد.

ایمنی قفسه انبار در زمستان چگونه باید باشد؟

آیا شما نیز به دنبال بهترین و بی نظیرترین راه ها و روش ها برای ایمنی قفسه انبار در زمستان هستید؟ آیا می دانید که برای ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان بایستی به چه آیتم هایی توجه لازم را داشته باشید؟ از شما می خواهیم که این مقاله و مطالب پیش روی خود را تا انتها همراهی کرده و از این طریق به جالب ترین اطلاعات مورد نظر خود نیز دست پیدا کنید.

ایمنی انبار و قفسه های انبار از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی می باشد که هر انبار داری بایستی دقت و توجه بیشتری را برای این موضوع خرج کند. امروزه با استفاده از تجهیزات و لوازم مختلفی، استانداردها و قوانین بسیار خاصی برای ایمنی قفسه های انبار در نظر گرفته شده است که این استانداردها با توجه به فصل های مختلف سال نیز متفاوت می باشد و شما می توانید با توجه به فصلی که در آن قرار دارید، بهترین این استانداردها را در انبار خود پیاده کنید. از مهمترین راه های ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

  • دوری نمودن از رها شدن بار هنگام جایگذاری با لیفتراک
  •  شاخه های لیفتراک نبایستی به قفسه ها ضربه بزند
  • بارها را در میان راهروهای قفسه بندی قرار ندهیم
  • پالت هایی را به منظور ذخیره سازی تهیه کنیم
  • از جوشکاری های اضافه بر روی قفسه ها خودداری نماییم
  • مانع از ریخته شدن مواد خورنده بر روی قفسه ها باشیم

همانطور که ملاحظه می کنید، راه های بسیار متعددی وجود دارد که می تواند به دنبال خود ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان را برای شما به ارمغان آورد. در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد برخی از مهمترین و بهترین راه ها و روش های ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

آخرین مطالب تکمیلی قفسه بندی فضاسازان امین را در این بخش دنبال نمایید

بایدها و نبایدهای ایمنی در قفسه بندی انبار

عوامل تاثیر گذار بر ایمنی قفسه بندی پالت راک

چه مواردی را به عنوان استاندارد قفسه بندی انبار باید در نظر گرفت؟

ایمنی قفسه انبار در زمستانایمنی قفسه انبار در زمستان

دوری نمودن از رها شدن بار هنگام جایگذاری با لیفتراک

یکی از راه های ایجاد ایمنی قفسه انبار در زمستان مانع از رها شدن بار در هنگام جایگذاری می باشد برای این امر نیز بایستی راننده لیفتراک خود را به بهترین شکل ممکن آموزش دهید تا از روش بی نظیر ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان بهره مندی لازم را داشته باشید. رها شدن بار می تواند خطرات جانی و آسیب های مالی بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد.

شاخه های لیفتراک نبایستی به قفسه ها ضربه بزند: ایمنی قفسه انبار در زمستان

از دیگر راه های ایمنی قفسه انبار در زمستان می تواند به شاخه های لیفتراک اشاره کرد که بنایستی به قفسه برخورد داشته باشد چرا که در این صورت ممکن است به بارهای قفسه آسیب بزند. اگر شما نیز به دنبال اجرای بهترین و بی نظیرترین راه ها برای ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان هستید، توصیه می شود که این اصل را جدی گرفته و پیچ و مهره های قفسه بندی های خود را مورد چک قرار دهید تا در هنگام برخورد شاخه های لیفتراک نیز دچار ریزش و خرابی نشود.

نحوه ایمنی در قفسه انبار در زمستاننحوه ایمنی در قفسه انبار در زمستان

بارها را در میان راهروهای قفسه بندی قرار ندهیم

ایمنی قفسه انبار در زمستان از مهمترین اقداماتی می باشد که امروزه بسیاری از مردم به دنبال آن است. برای ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان توصیه می شود که بارهای خود را در میان راهروها قرار دهیم تا کارکنان بتوانند رفت و آمدهای راحت تری را داشته باشند. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که عدم توجه به این امر سبب آتش سوزی ها و مشکلات بسیار زیادی شده است، بنابراین توصیه می شود که به اصول گفته شده توجه لازم و کافی را داشته باشید.

پالت هایی را به منظور ذخیره سازی تهیه کنیم

از دیگر مهمترین و اصلی ترین راه ها و روش ها برای ایمنی قفسه انبار در زمستان می توان به پالت ها اشاره کرد که شما می توانید برای ذخیره سازی و نگهداری از بارهای اضافه خود، به راحتی از این محصولات استفاده لازم را داشته باشید. لازم است بدانید که استفاده از پالت ها یکی از مدرن ترین روش های ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان می باشد که امروزه در بسیاری از انبارها می توانید شاهد استفاده از این محصولات باشیم. شما می توانید با توجه به وزن باری که می خواهید ذخیره کنید، پالت های مناسب و باکیفیتی را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید از قفسه راک نیز در این زمینه استفاده کنید.

ایمنی افراد و قفسه های انبار در زمستانایمنی افراد و قفسه های انبار در زمستان

از جوشکاری های اضافه بر روی قفسه ها خودداری نماییم

و در آخر می خواهیم در مورد یکی دیگر از مهمترین و اصلی ترین روش های ایمنی قفسه انبار در زمستان صحبت کنیم. توصیه می شود برای ایمنی کردن قفسه های انبار در فصل زمستان به هیچ عنوان از جوشکاری اضافه بر روی قفسه های انبار خود استفاده نکنید چرا که در این صورت کیفیت و قدرت تحمل قفسه ها را به شکل باورنکردنی کاهش می دهید و این امر می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای شما در انبار به وجود آورد. اگر نیاز به قفسه بندی زیادی را دارید، توصیه می شود که اقدام به ساخت قفسه های جدیدی داشته باشید و به هیچ وجه از جوشکاری قطعات اضافه بر روی قفسه بندی های خود استفاده نکنید.

بهترین روش های ایمنی قفسه انبار در زمستانبهترین روش های ایمنی قفسه انبار در زمستان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC