Fa En

استراتژی های بلند مدت انبارداری برای دوران بعد از ویروس کرونا

02 مرداد ، 1399
گروه فضاسازان امین

انبارداری بعد از ویروس کرونا

شیوع کرونا باعث یک قرنطینه ی طولانی مدت در جهان شد با اینکه این قرنطینه در برخی از کشور ها به طور کامل و برخی دیگر به آهستگی در حال تمام شدن می باشد، ولی همه ی مشاغل باید احتیاط لازم را داشته باشند تا از گسترش دوباره ی این ویروس جلوگیری کنیم هرچند این ویروس حالا حالا همراه ما هست و فعلا به طور کامل نمی توان از آن جلوگیری نمود و همه ی مشاغل و کسب و کارها باید نکات بهداشتی را به طور کلی و با دقت رعایت نمایند.

با اینکه خیلی از کشورها به طور قطعی از شیوع این ویروس جلوگیری کرده اند ولی در بعضی از مکان ها مثل انبار های نگهداری مواد غذایی رعایت پرتکل های بهداشتی ضروری می باشد. ویروس کرونا باعث به وجود آمدن سیاست هایی بهداشتی شده است که رعایت آن ها ضروری می باشد. این سیاست ها تاثیر مستقیم بر روی ارتباطات، سرویس های منظم و ... دارد.

برخی از این سیاست ها به احتمال زیاد برای ایمنی کوتاه مدت کارگران و موجودی شما در اوج بیماری همه گیر انجام شده است. حتی با وجود اینکه اعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا، در حال کاهش است و همه چیز دارد به آرامی به روال عادی برمی گردد، با این حال، بسیاری از این استراتژی های ایمنی می توانند در طی چند سال آینده بسیار مفید واقع شوند، زیرا جهان به ما نشان داد تا بفهمیم چه کارهایی باید انجام دهیم تا خودمان را خطر حفظ کنیم.

به عنوان مثال، ارتباطات واضح و روشن احتمالاً استاندارد خواهد شد. در حالی که امیدوارم قبل از شروع همه گیری، خطوط ارتباطی با تیم خود داشته باشید، اما اکثر انبارها با همه این ها رابطه بسیار صمیمانه تر و شفاف تری با هم تیمی ها، فروشندگان و مشتریان برقرار کرده اند. حفظ این امر حتی پس از پایان قرنطینه ام بسیار مهم می باشد، ارتباط منظم با کارگران خود در مورد وضعیت شرکت و چالش های فعلی که با آن ها روبرو هستید، می تواند باعث حفظ روحیه شما و کارمندانتان شود همچنین می توانید از گسترش اطلاعات غلط و شایعه جلوگیری نمایید.

 انبار شما همچنین می تواند از ادامه اجرای سیاست سختگیرانه این بیماری سود زیادی کسب کند. بسیاری از انبارها (و سایر مکان های کاری که تعداد زیادی از افراد نیاز به جمع آوری آن ها دارند) در حال بررسی دمای بدن کارگران و ضدعفونی کردن افراد در موقع ورود به انبار یا محل کار می باشند. اگر یک کارگر در این بررسی ها، دمای بدن بالایی داشته باشد می توانید از ورود او جلوگیری کرده و از شیوع این بیماری به بقیه کارگران جلوگیری کنید. حتی پس از برطرف شدن همه گیر رسمی COVID-19، بهتر است افرادی که دمای بدن آن ها عادی نیست را به خانه بفرستید تا بتوانید امنیت بقیه تیم را تامین کنید تا زمانی که واکسن این ویروس و راه درمان آن به طور کامل و دقیق انجام شود.

انبارداری بعد از ویروس کرونا

 به همین ترتیب، شیوه های انتخاب ایمن تر باید حفظ شود. در حال حاضر تیم شما احتمالاً به فضای بیشتری بین قفسه های پالت و قفسه های صنعتی و همچنین ارسال تعداد کمتری از انتخاب و ایجاد فضای بیشتر بین آن ها عادت کرده است تا بتواند بیشتر بر فاصله ی اجتماعی تمرکز کند. حتی اگر رهنمودهای کلی قرنطینه باعث آرامش در شما شود، اگر شرایط کار به حالت عادی برگشت بهتر است فاصله اجتماعی و موارد بهداشتی را با دیگر افراد رعایت نمایید تا خطر شیوع این بیماری بین اعضا ی تیم شما کاهش یابد.

به طور کلی بهترین کاری که می توانید برای تیم خود انجام دهید، تشویق به همکاری است. همه ما با هم در این چالش جهانی هستیم و باید همه باهم کمک کنیم که به خوبی از پس این چالش بربیایم. شما حتی می توانید برای مدیریت بهتر انبار و نظر های موجود برای رعایت بهتر پرتکل های بهداشتی از پیشنهاد کارگران استفاده کنید تا به خوبی از پس این ویروس مرگ بار بربیاییم.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC