Fa En

طراحی قفسه بندی فروشگاه قنادی

16 تیر ، 1399
گروه فضاسازان امین

قفسه بندی فروشگاه قنادی به چه صورت باید باشد

یکی جذاب ترین و خوشمزه ترین محیط ها می توان به شرینی فروشی ها اشاره کرد. طراحی و دکوراسیون داخلی یک شرینی فروشی برای جذب مشتری بسیار مهم و حائزه اهمیت می باشد. زیرا باید طوری محصولات را ارائه دهند که اشتها برانگیز باشد و مخاطب و مشتری را برای خرید تشویق کند.

در شیرینی فروشی ها و قنادی ها به علت تنوعی که وجود دارد گاهی انتخاب را برای افراد بسیار سخت می کند و در کنار آن یک چیدمان و ویترین شلوغ و نانظم را در نظر بگیرید، باعث می شود شما قدرت تصمیم گیری خود را به طور کل از دست بدهید و آرامش فکری نداشته باشید. چیدمان و طراحی داخلی یک شیرینی فروشی به نکات مهم بستگی دارد که با هم آن ها را بررسی می کنیم.

قفسه بندی فروشگاه قنادی

قفسه بندی فروشگاه قنادی

مهم ترین نکات در طراحی داخلی و دکوراسیون شرینی فروشی یا قنادی ها

همان طور که گفتیم یکی از مهم ترین نکات برای جذب مشتری در یک قنادی، ویترین و دکوراسیون جذاب آن می باشد. هر چقدر یک شیرینی فروش تمیز، آراسته، نورپزدازی روش و دلباز، داشته باشد بهتر می تواند باعث جذب مشتری شود. یکی از اساسی ترین نکات در فروش، چیدمان مناسب و زیبای فضا می باشد. از دیگر نکات که باید به آن توجه کنید می توان از:

تنوع رنگ

شما برای انتخاب رنگ محدودیتی ندارید. شیرینی فروشی ها جز محدود فضاهایی هستند که شما می توانید تنوع رنگی داشته باشید و نتایج خیلی خوبی هم بگیرید. می توانید باتوجه به طراحی و دکوراسیون خود از رنگ های شاد و خنثی استفاده کنید و نتایج بی نظیری نیز دریافت نمایید.

قفسه بندی

چون تنوع محصولات در شیرینی فروشی ها زیاد است، شما باید از قفسه بندی خوبی استفاده نمایید تا بتوانید به محصولات نظم دهید. این کار هم باعث می شود محصولات بیشتر به چشم مشتری بیایند و هم دسترسی خوبی داشته باشند.

نورپردازی

یکی از مهم ترین نکات نورپردازی می باشد. شما در یک محیط کم نور نمی توانید خرید کنید. نور رنگ و لعاب خوبی به محیط می بخشد و باعث جذب بیشتر و بهتر مشتری می شود.

مهم ترین تجهیزات در قنادی ها

مهم ترین تجهیزات لازم در قنادی ها عبارتند از:

  • ویترین شیرینی ها
  • قفسه شیرینی برای کالاهای بسته بندی شده
  • جعبه ها برای بسته بندی شیرینی های انتخابی
  • قفسه های کیک
  • پیشخوان قنادی

نحوه چیدمان قفسه بندی ها در فروشگاه قنادی

نحوه چیدمان قفسه بندی ها در فروشگاه قنادی

مهم ترین نکات در انتخاب قفسه بندی قنادی ها

قفسه های شیرینی پزی یک نقوش طراحی زیبا و اصلی را در هر بخش قنادی یا در هر فروشگاه تولیدی یا سوپر مارکت ایجاد می کند. تجهیزات فروشگاه شیرینی پزی برای نمایش و فروش محصولات شیرینی پزی از جمله بیسکویت، آجیل، شکلات، شیرینی محصولات با فرمت های مختلف، کیک و شیرینی های فراوان دیگر برنامه ریزی شده است. استفاده از قفسه ها به مشتریان این امکان را می دهد تا در یک فضای دلپذیر به نمایش گذاشته شوند و دامنه پیشنهادی محصولات شیرینی پزی، زمان را برای یافتن محصولات مناسب در یک فعالیت جذاب تبدیل کنند همچنین به منظور افزایش زمان ماندن مشتریان در قنادی، عملکرد فوق العاده ای را ارائه دهند.

در قنادی ها از قفسه بندی مخصوص استفاده می شود. تجهیزات با تکنولوژی بالا همراه با خصوصیات طبیعی مواد به تولید محصولی با کیفیت و بالا کمک می کند. در ساخت وسایل قفسه بندی، صنعتگران باتجربه ما از مواد اولیه باکیفیت استفاده می کنند، که با استفاده از فناوری ویژه ای تهیه شده است که کاملاً دوام و قابلیت اطمینان در کار را تضمین می کند. متخصصان واجد شرایط چرخه کاملی از تولید را مطابق با استانداردهای اروپایی اعم از طراحی انواع قفسه های شیرینی تا اجرای کارهای ساختمانی انجام می دهند. تجهیزات بازرگانی شیرینی پزی از قابلیت اطمینان و کارایی برخوردار است. ما مناسب ترین قیمت ها را در قفسه ها برای استفاده تجاری ارائه می دهیم.

با توجه به درست بودن و طراحی مناسب قفسه های شیرینی و ایجاد یک فضای خاص در اطراف فروشگاه و تأکید بر منحصر به فرد بودن فضای داخلی آن و همچنین طیف گسترده ای از شیرینی ها دارد. ویترین و قفسه های شیرینی همواره توجه بزرگسالان و کودکان را به خود جلب می کند. اگر یک بخش زیبا درست کنید، جریان مشتریان شما بی پایان خواهد بود.

ارائه قفسه بندی قنادی ها

ما سالهاست که در ساخت تجهیزات فروشگاهی کار می کنیم و بنابراین به خوبی با مشخصات انواع فروشگاه ها و همچنین با نیاز مشتریان و کارکنان آشنا هستیم. هنگام تهیه مدل های جدید قفسه شیرینی و ویترین، به همه جزئیات توجه می کنیم. قفسه های ارائه شده ی شرکت ما بسیار محکم و با دوام می باشند و از بهترین اجناس در ساخت آن ها استفاده شده است.

یکی دیگر از مزیت های تجهیزات تجارت ما برای محصولات شیرینی پزی، قیمت مناسب است. از آنجا که ما تولید کننده هستیم، مشتریان ما دیگر نیازی به پرداخت هزینه خدمات واسطه اضافی ندارند. در عین حال، ما به یک سیاست قیمت گذاری انعطاف پذیر پایبند هستیم و با شرکت های بزرگ و شرکت های نوپا همکاری می کنیم. در صورت لزوم، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید روی مواد و طراحی صرفه جویی کنید بهترین نتیجه و بازخورد را بگیرد.

ویژگی های مهم قفسه بندی فروشگاه قنادی

ویژگی های مهم قفسه بندی فروشگاه قنادی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC