Fa En

انواع قفسه پنلی چیست و چه جنسی دارند

1398/11/23 | تعداد نظرات :0 |
گروه فضاسازان امین
|
مقالات

قفسه پنلی

یکی از انواع قفسه ها که در فروشگاه ها استفاده می شود قفسه پنلی است که به طور کلی می توان گفت جزو قفسه های ساده به شمار می رود که جهت استفاده در خرده فروشی ها مناسب می باشد. از آنجایی که قفسه بندی در فروشگاه ها از نکات مهم برای به وجود آوردن امکان خرید راحت برای مشتریان می باشد، پس بهتر است شما با انواع قفسه ها از جمله قفسه های پنلی آشنا شوید.

قفسه پنلی چیست؟

به طور کلی لازم است بدانید فضاهایی که امکان گذاشتن وسایل به صورت مرتب را فراهم می‌ کند قفسه نامیده می‌ شود. با وجود اینکه در فضاهای مختلفی از قفسه ها استفاده می شود مشاهده شده که این قفسه ها در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می ‌شوند. در این بین قفسه پنلی جزو قفسه های پرکاربرد بوده که در بسیاری از فروشگاه ها شما شاهد استفاده از آن می باشید. استفاده از این نوع قفسه در موارد مختلف کاربرد داشته اما بهترین کاربرد آن در فروشگاه های خرده فروشی می باشد. به طور کلی باید بدانید استفاده از آن مزایای زیادی به همراه دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

قفسه پنلی چیست

اهمیت استفاده از قفسه های پنلی

یکی از بزرگترین دغدغه افراد در هنگام راه اندازی فروشگاه چینش و استفاده از قفسه های مناسب در فروشگاه می باشد. به طوری که لازم است بدانید اگر شما بتوانید یک روش درست جهت قفسه بندی فروشگاهی انتخاب کنید طبیعتا فروش شما در بهترین حالت خود قرار خواهد داشت. در اینجا نکته بسیار مهمی وجود دارد این بوده که مشتری بتواند خیلی سریع محصول یا کالایی که در فروشگاه شما به دنبال آن می گردد، را پیدا نماید. هنگامی که شما از قفسه های پنلی استفاده می کنید می توانید به راحتی این امکان را به مشتری بدهید تا محصول مورد نظرش را پیدا کند. به طور کلی اگر شما برای فروشگاه تان به دنبال قفسه هستید که به صورت منظم تمامی اجزا را سازماندهی کنند و در عین حال در فضای مغازه صرفه ‌جویی شود بهترین گزینه قفسه های پنلی می باشد.

اهمیت استفاده از قفسه پنلی

جنس قفسه های پنلی

در خصوص جنس قفسه های پنلی باید بدانید که این محصول از فیبر با تراکم متوسط ساخته شده و برای اینکه ظاهر زیبا و شیک داشته باشد از یک لایه ورقه روی آن استفاده شده است. این کار موجب می‌شود که پنل ها همچنین از استحکام بالایی برخوردار بوده و به تبع استفاده های بیشتری نیز از آن شود. به طوری که باید بدانید در فروشگاه ‌ها استفاده از قفسه پنلی جهت نگهدارنده های بلوک ها، واحدهای استند آزاد و یا به عنوان خود دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس قفسه پنلی

آخرین مطالب تکمیلی فضاسازان امین را در این بخش دنبال نمایید

مزایای سیستم قفسه بندی مناسب در انبار

مزایا و کاربرد قفسه بندی فروشگاهی دوطرفه

انواع قفسه پنلی

با وجود اینکه امروزه از قفسه های پنلی استفاده زیادی می شود، لازم است بدانید که این قفسه ها در رنگ ها و طرح های مختلفی روانه بازار شده و شما می توانید متناسب با نیاز خود نوعی از آن را انتخاب کنید. در خرید این قفسه ها باید توجه داشته باشید که بهتر است متناسب با محصولی که قرار است ارائه دهید طرح و رنگ قفسه را انتخاب نمایید. مثلاً باید بدانید یکی از انواع قفسه پنلی، قفسه ای است که رنگ آن به صورت دانه‌ های چوب بوده که در مقایسه با قفسه های استیل بسیار صاف و براق می باشد. همچنین جالب است بدانید شما می توانید در هنگام استفاده از قفسه پنلی از تجهیزات فروشگاهی دیگر چون نرده، آویز لباس مستقیم و آبشاری، قلاب ها، سبد های همه کاره و موارد دیگر استفاده کرده و راحت تر محصولاتتان را به نمایش بگذارید.

مزیت استفاده از قفسه های پنلی

بزرگترین مزیت استفاده از قفسه های پنلی ظاهر زیبای آن می باشد. امروزه بسیاری از افراد که اقدام به راه اندازی فروشگاه می‌ کنند اولین نکته که به آن دقت دارند این است که زیبایی و جذابیت فروشگاه خود را بالا ببرند زیرا فضای جذاب فروشگاه جزو آن دسته از مهمترین مواردی است که می تواند مشتریان بیشتری را به فروشگاه شما بکشاند. هنگامی که شما از این پنل ها استفاده می کنید حتی اگر فضای مغازه کوچک باشد باز هم خواهید توانست بهترین کاربری را ببرید و ظاهری شیک در مغازه ایجاد کنید. علی رغم زیبایی که این قفسه ها دارد از قیمت پایینی برخوردار بوده و افراد می‌ توانند با انتخاب قفسه پنلی در هزینه ‌ها نیز صرفه‌ جویی کنند. نکته بسیار مهم دیگر در انتخاب قفسه های پنلی این بوده که شما محصولی با ظرافت بالا در اختیار دارید زیرا برای قفسه بندی بلوک معمولا از میخک استفاده شده که جذابیت چندانی ندارد. علاوه بر فروشگاه ‌های کوچک که از قفسه پانل استفاده می شود، در داروخانه ها نیز این محصول بسیار کاربرد دارد که این امر به دلیل تمیز نشان دادن حداکثری فضا است.

مزیت استفاده از قفسه های پنلی

نحوه خرید قفسه های پنلی

حال با توجه به آنچه در مورد ویژگی ها و مزیت استفاده از قفسه پانل بیان شد اگر شما هم قصد خرید این نوع قفسه ها برای فروشگاه و یا داروخانه خود را دارید باید توجه داشته باشید که در حال حاضر می توانید این پنل ها را از فروشگاه های آنلاین به صورت مستقیم خریداری کنید. در اینجا انتخاب طرح و رنگ و مدل آنها کاملا اختصاصی و مبتنی بر سلیقه مشتری است و مشکلی از این بابت وجود ندارد. همانطور که گفته شد قیمت نیز قفسه پنلی نسبت به دیگر قفسه ها در پایین ترین حد خود دارد قرار دارد و جزو مزیت های این نوع قفسه به شمار می‌ رود. اگر از شرکت های معتبر اقدام به سفارش این نوع قفسه کنید مطمئن باشید که محصولی که به دست شما می رسد از کیفیت و استحکام بسیار بالایی برخوردار خواهد بود زیرا در این شرکت ‌ها از بهترین مواد اولیه جهت ساخت قفسه های پنلی استفاده می شود.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
انبارداری
فلوچارت انبارداری
فرآیند انبارداری
انبار
قفسه بندی انبار
قفسه بندی انبار خانه
انبارگردانی
قفسه بندی
قفسه بندی نیم طبقه بالکن
قفسه بندی انباری
قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک
قفسه بندی پیچ و مهره ای
قفسه بندی پیچ مهره ای سنگین
قفسه بندی وسط فروشگاهی
اهمیت استفاده از قفسه بندی وسط فروشگاهی
قیمت قفسه وسط فروشگاه
سفارش قفسه وسط فروشگاه
قفسه بندی فروشگاهی
قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
دلایل اهمیت قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
مزایای قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
نحوه نصب قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا
انواع قفسه بندی خود ایستا
قفسه بندی ویترین
قفسه بندی پیشخوان
قفسه بندی پیشخوان و ویترین
مزایای قفسه بندی ویترین
مزایای قفسه بندی پیشخوان
قفسه بندی یک طرفه
قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی
قابلیت قفسه بندی یک طرفه
استاندارد قفسه بندی یک طرفه
مزایای قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی
قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه
مزایای قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه
قیمت قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه
قفسه لنبار
سازماندهی قفسه بندی انبار
مزایای قفسه بندی انبار
انبار و انبارداری
چیدمان وسایل در قفسه انبار
روش های چیدمان وسایل در قفسه انبار
بهترین روش چیدمان وسایل در قفسه انبار
کاربرد قفسه پالت راک
استفاده از قفسه پالت راک
خرید قفسه پالت راک
قیمت قفسه پالت راک
انبار چیست
انباردار کیست
وضایف انباردار در بربر قفسه های انبار
وظایف انباردار
مسئولیت های انباردار
عوامل ایجاد خسارت به قفسه های انبار
عواقب ایجاد خسارت به قفسه های انبار
قفسه بندی در انبار منازل
بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل
قفسه بندی چیست
سیستم قفسه بندی در انبار منازل
آموزش روش انبارداری
انواع انبارداری
انبارداری مدرن و قدیمی
مقایسه انبارداری قدیمی با مدرن
فرآیند کلی در انبارداری
تفاوت انبارداری قدیمی و مدرن
قفسه انبار
قفسه بندی سوپرمارکتی
سیستم قفسه بندی انبار
قفسه بندی راک
انواع قفسه بندی انبار
خرید انواع قفسه بندی
ویروس کرونا
covid19
Corona Virus
کووید 19
قفسه بندی محیط اداری
بهداشت در انبار
قفسه بندی پایه دار
قفسه بندی پانل راک
قفسه بندی کتابخانه
قفسه بندی صنعتی
قفسه بندی پالت راک
باکس پلاستیکی
چنگک فروشگاهی
انبار فروشگاهی
مشخصات فنی نیم طبقه پیش ساخته (مزنین)
نیم طبقه پیش ساخته
مزنین
پالت بشکه
قفسه فلزی
جک پالت
پالت
نیم طبقه راک
قفسه بندی کانتی لور( بازویی )
قفسه بندی خود تغذیه با کاست خشابی
پالت ، باکس پالت ، پالت بشکه
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.