Fa En

قفسه بندی در انبار منازل خود و جنس آن

1398/08/26 | تعداد نظرات :0 |
گروه فضاسازان امین
|
مقالات

بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل چیست

شما برای ایجاد نظم و جایگذاری وسایل غیر ضروری خود می توانید از قفسه بندی در انبار منازل خود استفاده کنید و استفاده بهینه از فضای موجود را عملی نمایید. قفسه بندی دارای سیستم های مختلفی است که با توجه به فضا و کالای مورد نظر برای جاگذاری یکی از آنها انتخاب و اعمال می گردد. قفسه بندی ها دارای جنس های مختلفی هستند که بسته به نوع کالا، حجم و وزن آنها مورد استفاده قرار  می گیرند.

قفسه بندی چیست

هر سازه ی پلاستیکی، چوبی یا فلزی که دارای طبقه بندی قابل بارگذاری و دسترسی می  باشد را قفسه بندی می گویند. قفسه بندی که از دیرباز تاکنون در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد تاثیر به سزایی در نگهداری و انبار کالا دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش تولید نیاز به قفسه بندی در مراکز تولید کالا و حتی در منازل احساس می شود. بسیاری از افراد که در منازل خود دارای کسب و کار کوچکی هستند یا اینکه جایی برای نگهداری کالاهای غیرضروری ندارند می توانند از قفسه بندری در انبار منازل خود استفاده کنند و نظم را در انبار خود ایجاد کنند. زمانی که از قفسه بندی در انبار منازل خود استفاده کنید می توانید در هر لحظه به کالاهای خود دسترسی داشته باشید در نهایت می توان گفت قفسه بندی در انبار منازل امکان دسترسی آسان را نیز برای شما به ارمغان می آورد.

قفسه بندی چیست

بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل خود

همانطور که گفته شد قفسه بندی می تواند از جنس پلاستیک، چوب یا فلز باشد برای اینکه بهترین انتخاب را در جنس قفسه بندی در انبار منازل خود داشته باشید باید مکانی که قرار است قفسه بندی در آن قرار گیرد را بررسی کنید زیرا جنس قفسه بندی با توجه به مکانی که مستقر می شود، متفاوت است. پس از بررسی مکان باید به وسایل هایی که قرار است در طبقه های قفسه بندی قرار بگیرد توجه کنید در صورتی که می خواهید وسایلی با وزن بالا را در قفسه ها قرار دهید بهتر است از قفسه بندی فلزی استفاده کنید زیرا قدرت بالایی نسبت به قفسه بندی چوبی و پلاستیکی دارد در نتیجه انتخاب مناسب تری به شمار می رود و عمر طولانی تری خواهد داشت.

بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل

سیستم های قفسه بندی در انبار منازل خود

طراحی قفسه بندی دارای سیستم های مختلفی است که شما با توجه به فضای مورد نظر و نیاز خود یکی از آنها را برای قفسه بندی در انبار منازل می توانید استفاده و اجرا نمایید. بسیاری از افراد به دنبال این هستند که علاوه بر استفاده بهینه از فضای موجود، قفسه بندی دارای دسترسی آسان نیز باشد در نتیجه بهتر است قبل از قفسه بندی با سیستم های مختلف قفسه بندی آشنا شوید و سپس برای قفسه بندی در انبار منازل خود استفاده کنید. برخی از این سیستم ها عبارتند از:

·         قفسه بندی مشبک: این سیستم یکی از پرکاربردترین سیستم های قفسه بندی است که به عنوان سیستم پیچ مهره ای نیز معروف است. از این قفسه بندی برای نگهداری اقلام سبک و کم حجمی که با دست قابلیت جاگذاری را دارد، استفاده می شود. قفسه بندی مشبک یکی از سیستم های قابل استفاده برای قفسه بندی در انبار منازل خود می باشد.

·         قفسه بندی پالت راک: این قفسه بندی بر خلاف قفسه بندی مشبک برای اقلام سنگین و با حجم بالا استفاده می شود. اقلام با استفاده از لیفتراک یا سطوح مسطح بر روی طبقه های قفسه قرار می گیرد.

سیستم قفسه بندی در انبار منازل

نکاتی در طراحی قفسه بندی

در طراحی قفسه بندی باید به برخی از نکات اعم از:

1.       ابعاد، اندازه و فضای موجود

2.       نوع بارگذاری اقلام به صورت دستی یا ماشینی

3.       نوع بار از نظر شکل و ظاهر برای قرارگیری

4.       ظرفیت مورد نیاز از قفسه بندی

توجه نمایید.

در نتیجه برای قفسه بندی در انبار منازل خود ابتدا باید مکان را مورد بررسی قرار دهید سپس با توجه به فضای مورد نظر و اقلام بهترین جنس را برای قفسه بندی انتخاب نمایید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
انبارداری فلوچارت انبارداری فرآیند انبارداری انبار قفسه بندی انبار قفسه بندی انبار خانه انبارگردانی قفسه بندی قفسه بندی نیم طبقه بالکن قفسه بندی انباری ویژگی قفسه بندی نیم طبقه قفسه بندی پیچ و مهره خصوصیات قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک مزایای قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک قفسه بندی پیچ و مهره ای قفسه بندی پیچ مهره ای سنگین قفسه بندی پیچ و مهره ای نیمه سنگین قفسه بندی وسط فروشگاهی اهمیت استفاده از قفسه بندی وسط فروشگاهی قیمت قفسه وسط فروشگاه سفارش قفسه وسط فروشگاه قفسه بندی فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا دلایل اهمیت قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا مزایای قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا نحوه نصب قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا انواع قفسه بندی خود ایستا قفسه بندی ویترین قفسه بندی پیشخوان قفسه بندی پیشخوان و ویترین مزایای قفسه بندی ویترین مزایای قفسه بندی پیشخوان قفسه بندی یک طرفه قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی قابلیت قفسه بندی یک طرفه استاندارد قفسه بندی یک طرفه مزایای قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه مزایای قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه قیمت قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه قفسه لنبار سازماندهی قفسه بندی انبار مزایای قفسه بندی انبار انبار و انبارداری چیدمان وسایل در قفسه انبار روش های چیدمان وسایل در قفسه انبار بهترین روش چیدمان وسایل در قفسه انبار کاربرد قفسه پالت راک اجزای تشکیل دهنده قفسه پالت راک استفاده از قفسه پالت راک خرید قفسه پالت راک قیمت قفسه پالت راک انبار چیست انباردار کیست وضایف انباردار در بربر قفسه های انبار وظایف انباردار مسئولیت های انباردار عوامل ایجاد خسارت به قفسه های انبار عواقب ایجاد خسارت به قفسه های انبار قفسه بندی در انبار منازل بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل قفسه بندی چیست سیستم قفسه بندی در انبار منازل آموزش روش انبارداری نکات مربوط به انبارداری بهترین آموزش روش انبارداری انواع انبارداری انبارداری مدرن و قدیمی مقایسه انبارداری قدیمی با مدرن فرآیند کلی در انبارداری تفاوت انبارداری قدیمی و مدرن قفسه انبار قفسه بندی سوپرمارکتی سیستم قفسه بندی انبار قفسه قفسه بندی راک انواع قفسه بندی انبار خرید انواع قفسه بندی ویروس کرونا covid19 Corona Virus کووید 19 قفسه بندی محیط اداری بهداشت در انبار قفسه بندی پایه دار قفسه بندی پانل راک پالت راک
جهت ثبت درخواست خود برای فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.