Fa En

آشنایی با کاربرد قفسه های پالت راک

26 آبان ، 1398
گروه فضاسازان امین

آیا استفاده از قفسه های پالت راک برای منازل کار درستی است

قفسه ها نقش مهمی در نظم دهی به فضا ایفا می کنند. انواع مختلفی از قفسه را می توان در بازار یافت. قفسه های پالت راک یکی از ده ها نوع قفسه موجود در بازار است که کاربرد منحصر به فردی دارند. این نوع قفسه ها معمولا ساده بوده و برای استفاده در منازل مناسب نیستند. در ادامه بیشتر به قیمت قفسه پالت راک و فروش قفسه پالت راک می پردازیم.

قفسه ها چه کاربردی دارند؟

همان طور که می دانید، قفسه ها در حقیقت به منظور نظم دهی به فضای یک اتاق و یا انبار استفاده می شوند. این ابزار آلات ساده به شما این امکان را می دهند تا از فضای عمودی و بلا استفاده، برای چیدمان وسایل مختلف استفاده نمایید. قفسه ها اغلب بر اساس محل نصب و کاربردی که دارند، از مواد مختلفی ساخته می شوند.

چوب و فلز، دو عنصر متداول در امر قفسه سازی هستند که علاوه بر استحکام کافی، وزن مناسبی نیز دارند. قفسه های به کار رفته در منازل، تفاوت عمده ای با قفسه های دیگر دارد. قفسه پالت راک معمولا دارای زیبایی چشم گیری نبوده و از ساختاری ساده تشکیل شده است تا برای قرار گیری اشیا بزرگ مناسب باشد. از این رو در ادامه این متن، شما را با انواع قفسه آشنا می سازیم.

قفسه های پالت راک، چه کاربردی دارد؟

انبارها و سوله های مراکز دولتی و خصوصی، اغلب مملو از محصولات و لوازمی هستند که نیاز به نظم دارند. در صورت چیدمان نادرست این محصولات، عبور و مرور به داخل انبار دشوار و گاه غیر ممکن خواهد بود. همچنین حمل و جای دهی محصولات صنعتی بزرگ در صورت عدم وجود قفسه ها بسیار سخت خواهد بود. از این رو انواع قفسه های پالت راک طراحی و ساخته شدند.

کاربرد قفسه پالت راک

قفسه های پالت راک، متداول ترین نوع قفسه جهت نگهداری محصولات با وزن و ابعاد زیاد است. شما می توانید انواع این قفسه ها را در انبار هر کارخانه، کارگاه ها و مراکز دولتی مشاهده نمایید. این قفسه ها قابلیت نصب به صورت چند طبقه ای را دارند تا اجسام به راحتی و در فضای عمومی انبار جای گیرند. در نتیجه استفاده از قفسه پالت راک به محیط انبار نظم زیادی می بخشد.

قفسه های پالت راک از چه اجزایی تشکیل شده اند؟

همانطور که می دانید، این قفسه ها با ساختاری که دارند، نمی توانند همان گونه تولید شده باشند. قفسه های پالت راک از چند جز اصلی تشکیل شده اند که عبارتند از: قاب، بازو، رابط بین قاب، قفل بازو، زیر پالتی، تابلو راهنما، محافظ ستون، پالت بشکه، زیر جعبه ای، پالت پروفیلی، بازوی تقویت، محافظ قاب و غیره.

اجزای تشکیل دهنده قفسه پالت راک

هر یک از این اجزا به صورت جداگانه در کارخانه های تولیدی ساخته شده و به محل نصب منتقل می شوند. سپس در محل سر هم بندی شده تا به شکل متداول تبدیل گردد و برای استفاده مهیا شود. وجود هرگونه عیب و نقص در هر یک از اجزای قفسه های پالت راک، می تواند خسارات جبران ناپذیری را به وجود آورد. پس پیش از نصب اجزا در کنار هم باید از سلامت قطعات آن اطمینان حاصل نمود.

خرید قفسه پالت راک

کاربرد قفسه پالت راک، سبب شده تا بسیاری از انبارداران و صاحبان صنایع مختلف، تمایل به خرید آن داشته باشند. اما فروش قفسه پالت راک تنها در مراکز فروش اختصاصی و صنعتی صورت می گیرد. در نتیجه برای خرید قفسه پالت راک باید به این مراکز مراجعه نمود. اما روش دیگری نیز برای خرید این محصول وجود دارد.

قیمت و خرید قفسه پالت راک

در این روش منحصر به فرد، متقاضیان می توانند به وبسایت های رسمی فروشگاه های اینترنتی قفسه پالت رنگ مراجعه کرده و بر اساس نیاز خود، این محصول را سفارش دهند. در این روش می توان به سادگی ابعاد و ارتفاع قفسه ها را مشخص نمود و سپس محل دریافت کالا را ثبت کرد. این شیوه خرید سبب حذف دلالان و واسطه ها خواهد شد و به تثبیت قیمت قفسه پالت راک منجر می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC