Fa En

قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا چگونه بنا می شود ؟

1398/08/21 | تعداد نظرات :0 |
گروه فضاسازان امین
|
مقالات

امروزه وارد هر فروشگاهی که شوید، با قفسه های متعددی روبرو خواهید شد که این قفسه ها باعث نظم دادن و دسترسی راحت تر به محصولات شده اند. قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا نیز نوعی از قفسه بندی فروشگاهی است که بسیار کاربردی و عالی است.

اهمیت قفسه بندی فروشگاهی

با توجه به افزایش برندهای هر محصول و افزایش کارخانه ها، باید هر فروشگاهی دارای قفسه بندی باشد تا بتوان با دسته بندی محصولات و چیدن هر یک از اقلام در قفسه های مخصوص به خود، کالا را در معرض نمایش مشتری گذاشت. زیرا نحوه صحیح قفسه بندی باعث رضایت و جذب مشتری می شود. در حال حاضر حتی فروشگاه های کوچک نیز از قفسه بندی استفاده می کنند و امکان ندارد فروشگاهی این کار را انجام ندهد.

اهمیت استفاده از قفسه بندی فروشگاهی

ویژگی های قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا

سیستم های مختلفی برای قفسه بندی فروشگاهی بکار برده می شود که قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا نیز یکی از انواع این سیستم ها است. قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا برای استفاده در کنار دیوار استفاده می شود و نسبت به سایر قفسه بندی های دیگر، مزایا و کاربردهای بسیاری دارد که عبارتند از:

 • سهولت تغییر در تغییر فواصل میان طبقات.
 • بسادگی نصب می شود.
 • دارای سیستم روشنایی است.
 • جهت جلوگیری از ریزش کالا، دارای نرده محافظ می باشد.
 • قابلیت نصب اتیکت بر روی قفسه.
 • دارای تنوع رنگ و طرح.
 • امکان نصب گارد برای جلوگیری از برخورد کالسکه با آن.

ویژگی های قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا

نحوه نصب قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا

همانگونه که گفته شد، قفسه های خود ایستا به سرعت و خیلی راحت نصب می شوند. برای نصب این نوع قفسه نیازی به سوراخ کردن دیوار نیست، فقط باید مکان مناسبی را برای آن در نظر گرفت. این نوع از قفسه بندی به صورت کاملا مستقل است و به تکیه گاه جانبی دیگری بریا ایستادگی نیازی ندارد و به همین دلیل به ان خود ایستا گفته می شود. بنابراین جابجایی آن ینز بسیار راحت است.

نصب قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا

انواع قفسه بندی خود ایستا

دو نوع قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا به صورت یک طرفه و دو طرفه وجود دارد که هر یک از این دو مدل دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا دو طرفه، برای نصب احتیاجی به دیوار ندارد و می توان آن را در قسمت مرکزی و وسط فروشگاه قرار داد. این نوع قفسه بندی ویژگی هایی دارد که عبارتند از:

 • به راحتی قابل استفاده است و به تجهیزات خاصی برای نصب نیاز ندارد.
 • به پیچ و مهره نیازی ندارد.
 • برای انواع مشاغل قابل استفاده است.
 • طبقات در فواصل مختلفی می توانند قرار گیرند.
 • طبقات دارای عرض های 20،25، 30،40 و 50 سانتی متر هستند.
 • دارای پوشش الکترواستاتیک می باشد.

اما در نوع دیگر قفسه بندی خود ایستا، یعنی نوع یک طرفه آن، نیم توان قفسه را در وسط فروشگاه قرار داد بلکه آن را باید در کنار یا کنج دیوار قرار داد. این نوع قفسه بندی نیز برتی نصب نیاز به سوراخ کردن دیوار و یا تجهیزات دیگری ندارد. قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا یک طرفه دارای ویژگی هایی است که عبارتند از:

 • دارای پوشش الکترواستاتیک می باشد.
 • برای نصب باید در کنار دیوار قرار داده شود.
 • طبقات دارای عرض های 20،25، 30،40 و 50 سانتی متر هستند.
 • به پیچ و مهره و تجهیزات دیگری برای نصب نیازی ندارد.
 • طبقات در فواصل مختلفی می توانند قرار گیرند.
 • برای انواع مشاغل می توان از آن استفاده کرد.

همانگونه که می بینید قفسه های خود ایستای یک طرفه و دو طرفه دارای خصوصیات مشابهی هستند و تنها تفاوت آن ها، در نوع قرار گیری قفسه در فروشگاه است که برای قفسه های وسط فروشگاه حتما باید از نوع دو طرفه و برای قفسه های کنار دیوار نیز باید از نوع یک طرفه  استفاده کرد. مزیت این نوع از قفسه ها این است که می توانید آن را به راحتی از محلی به محل دیگر جابه جا و تغییر دهید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
انبارداری فلوچارت انبارداری فرآیند انبارداری انبار قفسه بندی انبار قفسه بندی انبار خانه انبارگردانی قفسه بندی قفسه بندی نیم طبقه بالکن قفسه بندی انباری ویژگی قفسه بندی نیم طبقه قفسه بندی پیچ و مهره خصوصیات قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک مزایای قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک قفسه بندی پیچ و مهره ای قفسه بندی پیچ مهره ای سنگین قفسه بندی پیچ و مهره ای نیمه سنگین قفسه بندی وسط فروشگاهی اهمیت استفاده از قفسه بندی وسط فروشگاهی قیمت قفسه وسط فروشگاه سفارش قفسه وسط فروشگاه قفسه بندی فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا دلایل اهمیت قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا مزایای قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا نحوه نصب قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا انواع قفسه بندی خود ایستا قفسه بندی ویترین قفسه بندی پیشخوان قفسه بندی پیشخوان و ویترین مزایای قفسه بندی ویترین مزایای قفسه بندی پیشخوان قفسه بندی یک طرفه قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی قابلیت قفسه بندی یک طرفه استاندارد قفسه بندی یک طرفه مزایای قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه مزایای قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه قیمت قفسه بندی فروشگاهی دو طرفه قفسه لنبار سازماندهی قفسه بندی انبار مزایای قفسه بندی انبار انبار و انبارداری چیدمان وسایل در قفسه انبار روش های چیدمان وسایل در قفسه انبار بهترین روش چیدمان وسایل در قفسه انبار کاربرد قفسه پالت راک اجزای تشکیل دهنده قفسه پالت راک استفاده از قفسه پالت راک خرید قفسه پالت راک قیمت قفسه پالت راک انبار چیست انباردار کیست وضایف انباردار در بربر قفسه های انبار وظایف انباردار مسئولیت های انباردار عوامل ایجاد خسارت به قفسه های انبار عواقب ایجاد خسارت به قفسه های انبار قفسه بندی در انبار منازل بهترین جنس قفسه بندی در انبار منازل قفسه بندی چیست سیستم قفسه بندی در انبار منازل آموزش روش انبارداری انواع انبارداری انبارداری مدرن و قدیمی مقایسه انبارداری قدیمی با مدرن فرآیند کلی در انبارداری تفاوت انبارداری قدیمی و مدرن قفسه انبار قفسه بندی سوپرمارکتی سیستم قفسه بندی انبار قفسه قفسه بندی راک انواع قفسه بندی انبار خرید انواع قفسه بندی ویروس کرونا covid19 Corona Virus کووید 19 قفسه بندی محیط اداری بهداشت در انبار قفسه بندی پایه دار قفسه بندی پانل راک پالت راک قفسه بندی کتابخانه قفسه بندی صنعتی قفسه بندی پالت راک
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.