Fa En

قفسه بندی وسط فروشگاهی چگونه انجام می شود

21 آبان ، 1398
گروه فضاسازان امین

قفسه بندی وسط فروشگاهی، به نوعی از قفسه بندی گفته می شود که در بخش های وسطی فروشگاه ها و به ویژه فروشگاه های بزرگ که فضای خالی زیادی در آن وجود دارد، استفاده می شود. این نوع قفسه بندی ها در جذب هرچه بیشتر مشتریان بسیار تاثیر گذار می باشند.

منظور از سیستم قفسه بندی وسط فروشگاهی چیست؟

امروزه مردم ترجیح می دهند تا به جای خرید از مغازه ها و فروشگاه های کوچک مایحتاج زندگی خود را از فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها تهیه نمایند. چرا که اغلب مردم به دلیل شاغل بودن ترجیح می دهند تا با خرید های کلی مدتی نیاز به خرید نداشته باشند و از آنجایی که در هایپرمارکت ها این امکان وجود دارد تا مشتریان هر نوع محصولی را که می خواهند، تهیه نمایند، بازارشان بسیار رونق گرفته است. به همین دلیل شرکت های زیادی به وجود آمده اند تا به خدمت رسانی به این فروشگاه ها و هایپرمارکت ها بپردازند.

از آنجایی که یکی از مهم ترین بخش ها در هر فروشگاهی، سیستم قفسه بندی آن می باشد از این رو شرکت هایی که در زمینه تولید انواع و اقسام قفسه های فروشگاهی فعالیت می کنند، سعی می کنند تا با تولید و عرضه محصولات جدیدتر و با کیفیت تر باعث جلب رضایت هرچه بیشتر مدیران فروشگاه ها شوند. یکی از مهمترین قفسه هایی که در فروشگاه های بزرگ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، قفسه بندی وسط فروشگاهی است. این قفسه ها با قرارگیری در وسط فروشگاه های بزرگ سبب می شوند تا از فضای موجود نهایت استفاده شود و مشتریان بتوانند به راحتی محصولات موجود در آنها را ببیند و امکان دسترسی به آن ها به راحتی وجود داشته باشد.

قفسه بندی وسط فروشگاه چیست

دلیل اهمیت سیستم قفسه بندی فروشگاهی وسط چیست؟

سیستم قفسه بندی فروشگاهی نقش تعیین کننده ای در رونق یک فروشگاه دارد. ممکن است در فروشگاهی بهترین و با کیفیت ترین محصولات عرضه شود اما اگر این محصولات به درستی در قفسه ها چیده نشده باشند به طوری که مشتری نتواند به راحتی به آنها دسترسی داشته باشد، بدون شک مشتری رغبتی به خرید آن محصول نخواهد داشت. به همین دلیل سیستم قفسه بندی به ویژه سیستم قفسه بندی در وسط فروشگاه ها که بیشتر در معرض دید است، بسیار حائز اهمیت می باشد.

دلایل اهمیت سیستم قفسه بندی فروشگاهی وسط

امکان ساخت سفارشی قفسه بندی وسط فروشگاهی 

از آنجایی که فروشگاه های موجود در سطح شهر اغلب دارای ابعاد و مساحت های متفاوتی می باشند، بنابراین احتمال دارد قفسه های از پیش ساخته شده با فضای یک فروشگاه همخوانی نداشته باشد. به همین دلیل خوشبختانه شرکت های تولید کننده قفسه های فروشگاهی امکان ساخت سفارشی قفسه ها و بویژه قفسه وسط فروشگاه ها را فراهم کرده اند تا در هر فروشگاهی بهترین و مناسب ترین سیستم قفسه بندی وجود داشته باشد.

ساخت سفارشی قفسه بندی وسط فروشگاهی

قیمت قفسه های تولید شده برای وسط فروشگاه ها

همانطور که گفته شد، قفسه بندی وسط فروشگاه ها معمولاً با توجه به ابعاد و مساحت فروشگاه ها انجام می شود که این عامل سبب تنوع زیاد در انواع قفسه بندی وسط فروشگاه ها شده است. از این رو میزان متریال های به کار برده شده در هریک از آنها متفاوت خواهد بود که این عامل به نوبه خود عامل مهمی در متغیر بودن قیمت قفسه بندی وسط فروشگاهی می باشد. به همین دلیل نمی توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای آنها در نظر گرفت و برای تخمین قیمت نیاز دارید تا با یکی از شرکت های فعال در این حوزه تماس حاصل نمایید تا آنها با ارسال کارشناسان خود ابعاد فروشگاهتان را مشاهده کرده و بعد از اندازه گیری های دقیق ابعاد مورد نیاز قفسه بندی فروشگاهتان را تخمین بزنند تا بتوانند قیمت مشخصی را به شما ارائه دهند.

علاوه بر این برای آن دسته از افرادی که قصد ندارند برای سیستم قفسه بندی وسط فروشگاهی خود هزینه زیادی نمایند، قفسه بندی های دست دوم نیز در دسترس می باشد که با قیمت خیلی پایین تری نسبت به قفسه های نو در بازار موجود می باشند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC