Fa En

قفسه بندی پیچ و مهره ای سنیگن و نیمه سنگین

21 آبان ، 1398
گروه فضا سازان امین

قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین نیمه سنگین چیست؟

قفسه بندی پیچ و مهره ای یکی از رایج ترین و پرمصرف ترین محصولات در انبار ها می باشد که برای انباشته کردن انواع کالاها از این نوع قفسه بندی استفاده می شود قفسه بندی مشبک سنگین و نیمه سنگین به منظور نگهداری و انبار ملزومات قطعات یدکی مورد استفاده واقع می شود.

قفسه بندی پیچ و مهره ای

همانطور که می دانید قفسه بندی پیچ و مهره ای از جمله پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین قفسه بندی هایی می باشد که برای انباشته کردن محصولات در انبار مورد استفاده واقع می شود که به این نوع قفسه بندی مشبک نیز گفته می شود. قفسه بندی مشبک که مناسب بارهای سبک و سنگین می باشد در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد عامل اصلی اتصال این قفسه پیچ و مهره می باشد از این رو به قفسه بندی مشبک شناخته می شود. قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین و نیمه سنگین به دسته ای از این محصول می گویند که برای انبار کردن محصولات و تجهیزات سنگین و نیمه سنگین مورد استفاده واقع می شود می توان گفت کاربرد اصلی این قفسه بندی نگهداری از ابزار و قطعات یدکی در فروشگاه ها، قفسه بندی انبار منازل و انبار ها است و با توجه به قابلیت ساخت با ورقه های گالوانیزه از مقاومت و استحکام بسیار بالایی را داشته و قبال بهره مندی در سردخانه ها نیز می باشد.

قفسه بندی پیچ و مهره نیمه سنگین و سنگین قیمت قفسه پیچ و مهره ای

ویژگی و مزایای قفسه بندی پیچ و مهره ای

قفسه بندی پیچ و مهره ای با داشتن مزایا و ویژگی های قابل توجهی از سالیان دور کاربرد بسیاری در انبارها و بسیاری از فروشگاه ها داشته است که از جمله ویژگی های قفسه بندی پیچ و مهره ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قابلیت باز و بسته متعدد و متوالی قفسه بندی مشبک بدون کاهش کارایی
  • ایجاد نظم در چیدمان و انبارداری ب قفسه بندی مشبک
  • فراهم آوردن دسترسی آسان به کالا و مواد در قفسه بندی مشبک
  • امکان ساخت در ابعاد و رنگ های مختلف به صورت سفارشی
  • امکان استفاده از لچکی در قفسه بندی مشبک برای نصب
  • امکان افزایش ارتفاع و بسط از جناحین در قفسه بندی مشبک
  • قابلیت ساخت یک سازه سنگین با قفسه بندی مشبک در چند طبقه و اجرای راه پله و راهرو بندی

ابعاد قفسه بندی پیچ و مهره ای 

در دنیای امروزه با پیشرفت تکنولوژی و حجم بالای تقاضا و عرضه می توان گفت صنعت انبارداری بخش مهمی از نیازهای جامعه را برآورد می سازد و قفسه بندی های انبار به صورت یکپارچه و مکانیزه اجرا می گردد. قفسه بندی پیچ و مهره ای در انواع سایزها و ابعاد مختلفی تولید و عرضه می گردد که مخاطبان و مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود این محصول را در ابعاد مختلف سفارش دهند که حداکثر ارتفاع قفسه بندی مشبک (پیچ و مهره ای) 9 متر می باشد و دهانه قفسه بندی به صورت استاندارد 95 سانتی متر و عمق آن به صورت 20،25، 30، 35، 40، 46، 50، 60 سانتی متر در نظر گرفته می شود.

مزیت های قفسه بندی مشبک سنگین و نیمه سنگین (پیچ و مهره ای)

قفسه بندی مشبک سنگین و نیمه سنگین دارای نصب بسیار سریع و راحت بوده و به صورت تک ردیف و یا دوبل در چندین طبقه قابل اجرا می باشد از این نوع قفسه بندی مشبک سنگین و نیمه سنگین برای انبارهای ملزومات، ابزار و قطعات یدکی مورد استفاده قرار می دهند از جمله مزیت های این محصول می توان به دسترسی سهل به مواد و کالا، امکان افزایش ارتفاع، دسترسی راحت به طبقات از پلکان و راهرو بندی میان قفسه ها اشاره نمود. قفسه بندی مشبک سنگین از نبشی های سوراخ دار، گوشه و پیچ و مهره و پانل ساخته می شود. در حالت کلی می توان گفت از رایج ترین و متداول ترین قفسه بندی انبار ملزومات و قطعات، قفسه بندی مشبک سنگین و نیمه سنگین می باشد.  

مزایای قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین و نیمه سنگین خرید قفسه مشبک

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC