Fa En

بررسی دقیق قفسه بندی خود تغذیه و شناخت ویژگی های آن

15 دی ، 1398
فضاسازان امین

بررسی دقیق قفسه بندی خود تغذیه و شناخت ویژگی های آن

قفسه بندی خود تغذیه یکی از انواع پرکاربرد قفسه ها می باشد که این نوع قفسه بندی به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید. این قفسه بندی در شرکت های توزیعی و همچنین مراکز مونتاژ و تولید مورد استفاده قرار می گیرد و از بالاترین کیفیت برخوردار می باشد.

یک قفسه سورمه ای نارنجی فلزی بزرگ

قفسه بندی خود تغذیه

قفسه بندی یکی از مهمترین مواردی است که باید حتما به آن توجه ویژه ای داشته باشید. توجه داشته باشید که قفسه بندی ها را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این قفسه بندی ها  ویژگی های منحصر به فرد خود را خواهند داشت و یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع قفسه بندی ها را می توان قفسه بندی خود تغذیه دانست که این نوع قفسه بندی اغلب در خط تولید و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این نوع قفسه ها به صورت خاص بوده و در طراحی آن باید به موارد مختلفی توجه شود و به همین منظور کمک گرفتن از متخصصین طراح در این زمینه مورد نیاز بوده و می تواند سبب تهیه بهترین قفسه ها شود. این نوع قفسه بندی به دلیل کاربرد های بسیاری که دارد مورد توجه همگان قرار گرفته و از جمله قفسه بندی های محبوب به شمار می آید. این نوع قفسه ها از جنس فلزی بوده و قابلیت تحمل وزن بالا را خواهند داشت و به همین دلیل می توان از آنها جهت انبار کردن اجناس نیز استفاده نمود. امکان ساخت قفسه بندی خود تغذیه به صورت اختصاصی نیز وجود خواهد داشت و می توانید طرح و اندازه آن را خودتان تعیین نمایید.

نما یک انبار با قفسه ها مملو از محصولات

ویژگی قفسه بندی های خود تغذیه

قفسه بندی خود تغذیه ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را برای خرید ارزشمند تر نموده است. باید بدانید که بارگذاری مواد در داخل این نوع قفسه بندی به صورت دستی صورت می گیرد و هر یک از چرخ ها در فاصله 8 میلیمتری از یکدیگر قرار گرفته اند. در هنگام ساخت قفسه بندی خود تغذیه می توانید فاصله ریل ها را خودتان تعیین نمایید. نگهداری از سیستم قفسه بندی خود تغذیه بسیار ساده امکان پذیر می باشد و می توانید در عرض چند دقیقه چرخ ها و ریل های معیوب را تعمیر نمایید. چرخ های قفسه دقیقا مانند خشاب گذاری در داخل ریل ها قرار خواهند گرفت و به هیچ وجه نمی توانند از داخل این ریل ها بیرون بیایند. تمامی چرخ ها و همچنین ریل های مورد استفاده از جنس abs می باشد و کلیه ریل های اصلی آن جنس آلومینیومی دارند و همین عوامل سبب افزایش طول عمر این قفسه ها شده است. تمامی چرخ هایی که برای این نوع قفسه ها در نظر گرفته شده بالاترین درجه کیفی را داشته و به همین دلیل امکان خرابی و معیوب شدن در هیچ یک از آنها وجود نخواهد داشت.
نمای یک انبار محصولات کارخانه

قیمت قفسه بندی خود تغذیه

قیمت یکی از مهمترین موارد حائز اهمیت می باشد و در رابطه با قیمت قفسه بندی خود تغذیه می توان گفت: این نوع قفسه بندی از همان ابتدای عرضه به بازار توانسته نظر بسیاری را به دلیل کیفیت بالایی که دارد به خود جلب نماید و به همین دلیل قیمت این قفسه با توجه به ویژگی های مطلوبی که دارد مناسب بوده و امکان خرید آن برای همگان امکان پذیر خواهد بود و جهت اطلاع و برآورد میزان هزینه ها می توانید به وب سایت های معتبر اینترنتی مراجعه نمایید.

کاربرد قفسه بندی های خود تغذیه

این نوع قفسه بندی از جمله پرکاربرد ترین انواع قفسه بندی می باشد و معمولا از قفسه بندی های خود تغذیه در شرکت های تولیدی استفاده می شود. این قفسه بندی ها به عنوان یک انبار عمل خواهند نمود. امکان ساخت اختصاصی قفسه ها سبب شده که بتوانید طول و عرض قفسه را خودتان تعیین کرده و همچنین دهانه و عمق قفسه را خودتان تعیین نمایید. رنگ قفسه ها بنا به درخواست مشتری متغیر می باشد و معمولا رنگ آن را می توان طوسی مشاهده کرد. این نوع قفسه بندی برای مراکز توزیع نیز مناسب خواهد بود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC