Fa En

قیمت انواع قفسه بندی انبار و هزینه قفسه بندی

09 مهر ، 1399
فضاسازان امین

بررسی قیمت انواع قفسه بندی انبار  

برای دسترسی راحت و افزایش کارایی و همچنین پیشروی سریع تر کارها در هر سازمان، شرکت و کارخانه ای، وجود یک سیستم قفسه بندی اصولی در انبار ها بسیار حائز اهمیت می باشد. به طور کلی قیمت قفسه بندی انبار ها، بالا بوده و به همین دلیل ممکن است که خیلی ها از انجام آن خودداری نمایند، اما بعد از مدتی متوجه خواهند شد که با پرداخت هزینه اولیه برای قفسه کردن انبار های خود، می توانند در بلند مدت سود خود را تا حد زیادی افزایش دهند.

منظور از قفسه بندی انبار چیست؟

امروزه در فرآیند چیدمان لوازم و کالاهای موجود در انبار ها پیشرفت های بسیار زیادی به وجود آمده است، به طوری که در هر انباری از سیستم های قفسه بندی مخصوص و ویژه ای برای چیدمان کالاهای موجود در انبار استفاده می شود به گونه ای که افراد بتوانند به راحت ترین و سریع ترین شکل ممکن به موجودی های انبار دسترسی داشته باشند. وجود سیستم های قفسه بندی در انبار کارخانه ها، شرکت ها، فروشگاه ها و... بسیار حائز اهمیت می باشد، چرا که با استفاده از سیستم های قفسه بندی و اصولی هر انبار، کیفیت و کارایی سازمان ها بالاتر رفته و از میزان فضای موجود به شکل بهینه ای استفاده می شود.
امروزه به دلیل گران شدن، قیمت خرید و اجاره زمین، اغلب مدیران برای شرکت خود به سراغ خرید و اجاره ساختمان های کوچکی می روند که این عامل باعث می شود که اغلب انبارداران برای چیدمان موجودی های شرکت با مشکل کمبود فضا روبرو شوند. اگر چه هزینه قفسه کردن انبار ها کمی بالا می باشد و نیاز به سرمایه اولیه خوبی دارد، اما استفاده از آنها باعث صرفه جویی و افزایش سود شرکت ها و سازمان ها در دراز مدت می شود.

بررسی قیمت انواع قفسه بندی  بررسی قیمت انواع قفسه بندی و طبقه بندی انبار 

بررسی قیمت انواع قفسه بندی انبار

برای قفسه کردن انبار ها باید فاکتور های مختلفی بررسی شود. چرا که هر انبار، با توجه به ویژگی ها و کالاهایی که در آنها نگهداری می شود، نیاز به قفسه بندی خاص و ویژه ای می باشد که همین عامل باعث تفاوت در قیمت قفسه انبار ها می شود. به دلیل بالا بودن هزینه قفسه بندی انبار ها، اغلب مدیران به دنبال یافتن راه هایی برای کاهش قیمت قفسه بندی انبار می باشند. برای کم شدن میزان قیمت قفسه بندی انبار ها لازم است که در ابتدا کارشناسان، از انبار مورد نظر بازدید کرده و ابعاد آن را به طور دقیق اندازه گیری نمایند و با توجه به کالاهایی که در آن انبار نگهداری می شود، یک سیستم قفسه بندی اصولی و مقرون به صرفه ای را انتخاب نمایند. علاوه بر این، قفسه بندی انبار ها، جنس های گوناگونی دارند که هر چقدر جنس آنها ها محکم تر و بهتر باشد، قیمت قفسه بندی انبار ها نیز به مراتب بیشتر خواهد بود. به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای قفسه کردن انبار ها تخمین زد و باید با توجه به جنس، ابعاد قفسه بندی، نوع کالا، دستمزد کارگران ساخت قفسه و... قیمت تمام شده ای را برای آن ها در نظر گرفت. قیمت انواع قفسه بندی متفاوت می باشد. مثلا قیمت قفسه بندی انباری منزل یا قفسه بندی انباری آپارتمان با قیمت قفسه بندی صنعتی بسیار متفاوت می باشد.

خرید قفسه بندی انباری

اگر شرکت، فروشگاه و یا هر سازمان دیگری را به تازگی راه اندازی کرده اید و تصمیم دارید تا انبار آن را قفسه بندی کنید، در ابتدا باید یک شرکت معتبر و مطمئن را برای اینکار انتخاب نمایید تا آنها با استفاده از کادر خود این کار را برایتان انجام دهند. علاوه بر این اگر توان مالی لازم برای سفارش و پرداخت قیمت قفسه بندی انبار ها را ندارید، می توانید با مراجعه به سایت هایی که در زمینه فروش انواع قفسه بندی دست دوم و فروش قفسه انبار و فروش قفسه دست دوم فعالیت می کنند، قفسه بندی دست دوم را با قیمتی پایین تر و مقرون به صرفه تر خریداری نمایید. لازم به ذکر است که در زمان خرید این قفسه ها، دقت نمایید که به هزینه بازسازی زیادی نیاز نداشته باشند، چرا که در این صورت ممکن است هزینه خرید و تعمیرات آن با خرید و سفارش سیستم قفسه بندی نو برابری کند. شما برای استعلام هزینه نصب قفسه فروشگاهی می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. قیمت قفسه فروشگاهی با توجه به ابعاد قفسه فروشگاهی شما تعیین می شود.

قیمت انواع قفسه بندی انبار و هزینه قفسه بندیهزینه قفسه بندی

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جهت ثبت درخواست خود برای قفسه بندی فضاسازان امین بر روی دکمه روبرو کلیک نمایید.
6LdUFzscAAAAANjBBYAwM-M5LGZ5P6wGdX-KZqwC